Objevte nejvýhodnější letenky

Bahrajn The Avenues Bahrain

Ubytování Bahrajn The Avenues Bahrain


Bahrajn je místem snových dovolených a neotřelých zážitků. Pokud se přesvědčíte o jeho kouzlech, určitě byste měli zavítat do města Manama, kde se nachází ohromující The Avenues Bahrain. Jedná se o největší nakupovací centrum ve středovýchodní Asii, které nabízí návštěvníkům nejen nekonečné řady obchodů, ale také luxusní ubytování.

Rezort The Avenues Bahrain je vybudován přímo v areálu centra a okouzlí vás svou moderní architekturou a zároveň atmosférou klidu. Ubytování zde nabízí 6 druhů pokojů: Superior, Deluxe, Executive, Ambassador, Presidential a Royal. Všechny pokoje jsou prostorné a mají velká okna s nádherným výhledem na město.

Vybavení pokojů a koupelen je luxusní. Kromě toho jsou pro návštěvníky k dispozici nejnovější technologie, například 42” LCD televizory, telefonní připojení, zdarma wifi a minibary. V Embassy Suite je navíc k dispozici velký obývací prostor s oddělenou ložnicí a kuchyňským koutem, což je ideální volbou pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří chtějí mít více soukromí.

Na vrcholu hotelu se nachází terasa s bazénem a fitness centrem, kde si můžete užívat slunce a relaxovat. Pokud preferujete aktivní dovolenou, je pro vás k dispozici 24 hodin denně otevřená posilovna s moderním vybavením. V případě, že hledáte způsob, jak si odpočinout, můžete navštívit wellness centrum a nechat se hýčkat masážemi a jinými procedurami.

V areálu hotelu najdete mnoho restaurací a barů, které vedou mistři svého oboru. Zájemcům o gastronomii mohu doporučit restauraci CUT, kterou vlastní světově proslulý šéfkuchař Wolfgang Puck. Tato restaurace je populární mezi návštěvníky centra a nabízí nejlepší kulinářské zážitky.

Pokud se rozhodnete zůstat v hotelu přes noc, zůstane vám dost času na prozkoumání nabídky The Avenues Bahrain. Najdete zde 600 obchodů s řadou světoznámých značek, kavárny a restaurace. Kromě toho zde najdete i krytou zábavní oblast s vodními atrakcemi a indoor kartingovou dráhou.

The Avenues Bahrain je tedy nejen největší nakupovací centrum v oblasti, ale také ideálním místem pro luxusní ubytování. Návštěvou tohoto areálu si garantujete nezapomenutelný zážitek a mnoho atrakcí, takže by měl být na vašem seznamu věcí, které prostě musíte vidět, jestliže se rozhodnete pro cestu do Bahrajnu.


Dovolená Bahrajn The Avenues Bahrain


Bahrajn je jednou z nejnavštěvovanějších turistických destinací v Perském zálivu. The Avenues Bahrain, které se nachází v hlavním městě Manama, je moderním, luxusním nákupním centrem, které má co nabídnout i těm nejnáročnějším návštěvníkům.

The Avenues Bahrain je rozděleno do sedmi zón, z nichž každá je zaměřena na jiný typ obchodů. Zóna „Islamické umění“ nabízí tradiční arabské handicrafty a umělecké předměty, zatímco zóna „Fashion District“ nabízí módní značky a butiky.

Pro milovníky gastronomických zážitků je v The Avenues Bahrain více než šedesát restaurací a kaváren, nabízejících pestré menu od tradiční arabské kuchyně po západní speciality.

Nákupní centrum dále nabízí řadu zábavních aktivit pro rodiny s dětmi, jako je bowlingové centrum, virtuální realita, laserové hry a mnoho dalšího.

V The Avenues Bahrain se také konají různé kulturní akce, jako jsou módní přehlídky, festivaly, koncerty a výstavy. Je to tedy ideální místo pro zábavu, nákupy a objevování nových zážitků.

Při návštěvě Bahrajnu se jedná o ideální místo pro strávení volného času. The Avenues Bahrain nabízí vše, co potřebujete pro relaxaci, výlety a nákupy. Pokud cestujete s rodinou, bude se vám určitě líbit všechny možnosti zábavy a aktivit pro děti. A pro milovníky mód, gastronomie a umění je The Avenues Bahrain nejlepším místem, kde je nutné zastavit se při návštěvě Bahrajnu.


Počasí Bahrajn The Avenues Bahrain


Bahrajn je malý ostrovní stát v Perském zálivu, který je známý svými luxusními hotely, nákupními centry a závody Formule 1. Podnebí v Bahrajnu je horké a suché, s vysokou vlhkostí v letních měsících. Průměrné teploty se pohybují od 15°C v zimě až po 45°C v létě.

V dnešním článku se budeme věnovat nákupnímu centru The Avenues Bahrain a jeho okolí v období od dubna do června.

Duben je v Bahrajnu poměrně mírný měsíc. Teploty se pohybují okolo 30°C během dne a 20°C v noci. Většina dní jsou slunečné s jasnou oblohou, ale občas se mohou vyskytnout krátkodobé bouřky přinášející mírné srážky. Turisté mohou vychutnat pobyt v nákupním centru The Avenues Bahrain i procházky v okolí, avšak je potřeba se chránit před sluncem a používat opalovací krém.

V květnu se teploty začínají zvyšovat a dosahují průměrně 35°C během dne a 25°C v noci. Dny jsou stále slunečné a jasné, ale délka bouřek se zvyšuje. V nákupním centru The Avenues Bahrain je klimatizace, takže zde mohou turisté strávit celý den nakupováním a prohlížením obchodů bez problémů. Pokud se rozhodnou procházet okolím, je opět důležité pamatovat na ochranu před sluncem.

V červnu jsou teploty nejvyšší a dosahují průměrně 40°C během dne a 30°C v noci. Slunce svítí celé dny s minimálním mrakem, což znamená, že je potřeba být opatrný před přehřátím a dehydratací. Turisté mohou stále navštěvovat nákupní centrum The Avenues Bahrain, ale procházky v okolí jsou již méně doporučovány. Pokud se na ně turisté vydají, měli by mít u sebe dostatek vody a chránit svůj obličej a hlavu před sluncem.

V souhrnu lze říci, že Bahrajn je v těchto měsících velmi horký, ale turisté mohou stále užít svůj pobyt, pokud budou dodržovat přiměřené opatření při vycházení ven. Nákupní centrum The Avenues Bahrain poskytuje skvělou alternativu, pokud turisté hledají chlad a zábavu. Takže pokud plánujete cestu do Bahrajnu v dubnu až červnu, nezapomeňte na opalovací krém, vodu a klimatizovaný prostor.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn The Avenues Bahrain


1) Jaký je rozsah nabízených obchodů v The Avenues Bahrain?
The Avenues Bahrain nabízí více než 550 obchodů, včetně značkového oblečení, restaurací, kaváren a zábavního parku.

2) Má The Avenues v Bahrajnu kino?
Ano, The Avenues Bahrain má kino s více než 17 sály a moderní technologií.

3) Jaký je otevírací čas The Avenues Bahrain?
The Avenues Bahrain je otevřen denně od 10:00 do 22:00 hodin.

4) Nabízí The Avenues Bahrajn parkování?
Ano, The Avenues Bahrain nabízí bezplatné parkování pro více než 10 000 vozidel.

5) Jak se dostanu do The Avenues Bahrain?
The Avenues Bahrain se nachází v blízkosti města Manama a je snadno přístupný autem nebo městskou dopravou.

6) Nabízí The Avenues Bahrajn WLAN připojení?
Ano, The Avenues Bahrain nabízí zdarma WLAN připojení.

7) Má The Avenues Bahrajn zónu pro děti?
Ano, The Avenues Bahrain má zábavní park s atrakcemi a zábavnými aktivitami určenými především pro děti.

8) Jaká je nejlepší doba návštěvy The Avenues Bahrain?
The Avenues Bahrain je vždy plné lidí, ale nejlepší časy návštěvy jsou ráno nebo večer, aby se vyhnuli hlavnímu provozu.

9) Kde se nachází nejlepší místa na nákupy v The Avenues Bahrain?
Nejlepší místa pro nákupy v The Avenues Bahrain jsou v hlavním nákupním centru, kde se nachází nejvíce obchodů.

10) Nabízí The Avenues Bahrain dostatek stravovacích možností?
Ano, The Avenues Bahrain nabízí různorodou nabídku restaurací a kaváren, ve kterých si můžete vychutnat různé pokrmy.


Letenka Bahrajn The Avenues Bahrain


Bahrajn, jedna z nejbohatších zemí v Perském zálivu, má pro turisty mnoho zajímavostí, které je možné objevovat po celý rok. Pokud plánujete navštívit Bahrajn, měli byste vzít v úvahu letenky do The Avenues Bahrain, obchodního centra, které se nachází v hlavním městě Manama.

The Avenues Bahrain je největší nákupní centrum v Bahrajnu, které nabízí širokou škálu značkového zboží, restaurací, kaváren a dalších služeb. Toto moderní a luxusní centrum se nachází na ploše více než 130 000 metrů čtverečních a je rozděleno na různé zóny. Například Fashion Avenue, která je největší luxusní zónou v Bahrajnu, nabízí značky Gucci, Prada, Hermes a další, zatímco v současném Parku pod širým nebem si můžete podávat ruce a užívat si různé kulturní a společenské akce.

Akce a obchody nejsou všechny, co nabízí The Avenues Bahrain. V nákupním centru je také mnoho restaurací a kaváren, které nabízejí jídla a nápoje z celého světa. Pro milovníky kávy je tu Starbucks nebo Costa Coffee a pro milovníky jídla a pití jsou k dispozici řetězce jako McDonald's, Pizza Express, Nando's a KFC. Pokud se rozhodnete trávit celý den v tomto nákupním centru, nemusíte se bát, že byste měli hlad.

The Avenues Bahrain nenabízí pouze nákupy a jídlo, ale také zábavu a rekreaci. K dispozici jsou tři kina s moderní technologií a mnoho zábavných aktivit pro děti, jako například divoké a zábavné zóny.

Začátkem roku 2019 bylo otevřeno rozšíření The Avenues Bahrain, které mělo rozšířit centrum o další čtyři zóny s více než 100 novými obchody a restauracemi. Toto rozšíření přineslo do centra ke zlepšení prostoru pro koncem roku plánovanou umělou pláž, sportovní středisko a další novinky.

V závěru, pokud hledáte určité místo, kde si zakoupit luxusní zboží, poté ochutnat širokou škálu jídel a nápojů a užít si spoustu zábavy a zábavy, The Avenues Bahrain je nejlepší místo pro návštěvu v Bahrajnu a určitě byste měli vzít letenku k návštěvě Bahrajnu.


Záruka za nejlepší cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky