Objevte nejvýhodnější letenky

Bahrajn Wahooo! Waterpark

Ubytování Bahrajn Wahooo! Waterpark


Bahrajn je země s mnoha zajímavými aktivitami pro turisty. Jedním z nejoblíbenějších míst, které si návštěvníci nemohou nechat ujít, je Wahooo! Waterpark.

Wahooo! Waterpark je plně klimatizovaný vodní park, který se nachází v komplexu Bahrain City Centre Mall v hlavním městě Manama. Park nabízí více než 30 vodních atrakcí pro dospělé i děti, včetně tobogánů, vířivek, vlnobití a dalších aktivit.

Jeden z nejpopulárnějších turistických cílů v parku je černý a bílý tobogán, který je dlouhý více než 100 metrů a dosahuje rychlosti až 60 km/h. Dále si můžete vyzkoušet různé druhy vířivek, vodní šlapadla, rychlostní skluzavku a další.

Děti si mohou užívat v Kidzpool v bezpečné hloubce a na tobogánech speciálně navržených pro ně. Kromě toho zde najdete také mnoho restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat lahodné jídlo a nápoje a získat tak energii pro další zábavu.

Zařízení Wahooo! Waterpark je otevřeno celý rok, takže si můžete svou návštěvu naplánovat, kdykoliv vám to vyhovuje. Park je otevřen od neděle do čtvrtka od 10:00 do 22:00 a o víkendech od 10:00 do 23:00.

Vstupné do parku závisí na věku návštěvníků a na počtu lidí v návštěvnické skupině. Pro dospělé stojí vstupné okolo 16 dolarů, zatímco dětské vstupné stojí okolo 12 dolarů. Rodinné balíčky jsou také k dispozici.

Pokud se budete plánovat návštěvu parku Wahooo! Waterpark, doporučuje se vstupenky zakoupit předem online, abyste se vyhnuli frontám a šetřili čas.

Celkově je Wahooo! Waterpark ideálním místem pro celou rodinu, aby si užila zábavu na celý den. Bez ohledu na to, zda máte rádi extrémní atrakce nebo klidnější zábavu, vodní park Wahooo! Waterpark má něco pro každého.


Letenka Bahrajn Wahooo! Waterpark


Bahrajn je malý, ale okouzlující ostrov s neuvěřitelnými plážemi, pestrými trhy a kulturním dědictvím. Avšak, pro turisty, kteří touží po dobrodružství, je zde mnoho zajímavých míst k návštěvě včetně vodního parku Wahooo!

Vodní park se nachází v komplexu Bahrain City Centre a nabízí návštěvníkům nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu. Vodní atrakce jsou rozděleny do několika zón, aby každý nalezl něco pro sebe, bez ohledu na věk nebo preferenci.

Zóna pro děti je vybavena malými bazény s plyšovými hračkami, skluzavkami a fontánami - ideální pro ty nejmenší návštěvníky. Pokud si chcete užít některou z atrakcí pro dospělé, nejlepší volbou je Wild Wadi, což je nejvyšší skluzavka parku, která vám zajistí neopakovatelný adrenalinový zážitek.

Jednou z nejoblíbenějších atrakcí v parku Wahooo! je Bubble's Barrel - jedna z největších vlnových atrakcí na Blízkém východě. Voda se válí v oblouku kolem atrakce a vytváří perfektní boční vlny pro surfaře, kteří zde mohou trénovat své dovednosti.

Pro ty, kteří se chtějí trochu odreagovat a zapomenout na každodenní stres, je zde také Relaxer - nejdelší a nejpomalejší řeka v parku. Tato plážová řeka má mírný proud a umožňuje návštěvníkům relaxovat na kruzích o délce 329 metrů.

Návštěva vodního parku Wahooo! by měla být zahrnuta do vašeho seznamu věcí, které byste chtěli v Bahrajnu vidět. Nejenže je to skvělá zábava pro celou rodinu, ale také je to skvělé místo, kde snadno zapomenout na horké letní dny.

Pokud chcete navštívit Bahrajn a vodní park Wahooo!, neváhejte zarezervovat letenky a užít si tento skvost. Objevování tohoto ostrova může nabídnout mnoho příležitostí k poznávání historie, zvyků, kultury i nádherných přírodních scenérií.


Dovolená Bahrajn Wahooo! Waterpark


Pokud hledáte dovolenou plnou zábavy, Bahrajn je místo, kam byste se měli vydat. Tento malý ostrovní stát ležící v Perském zálivu nabízí návštěvníkům mnoho zajímavostí, včetně Wahooo! Waterparku, který je ideálním místem pro celodenní zábavu pro celou rodinu.

Wahooo! Waterpark se nachází v obchodním centru Bahrain City Centre a je jedním z největších vodních parků v oblasti. S plochou více než 15 000 metrů čtverečních se zde návštěvníci mohou těšit na mnoho atrakcí, od adrenalinových skluzavek k bazénům pro relaxaci.

Pokud rádi hledáte adrenalin, nechte se unášet na atrakci Sidewinder, která je jednou z nejvyšších skluzavek na Blízkém východě. Během sjezdu dosáhnete rychlosti až 80 km/h a budete se cítit jako na horské dráze. Další atrakcí, kterou musíte vyzkoušet, je FlowRider, kde můžete surfovat na umělých vlnách.

Pro návštěvníky, kteří hledají něco klidnějšího, je zde mnoho bazénů s vlnami a četné tobogány, na kterých se můžete projet po celé délce parku. Pro úplnou relaxaci doporučujeme jet na AquaLoop, což je jeden z nejnovějších přírůstků vodního parku. Tato atrakce vás vezme na rychlou jízdu nejprve dopředu a pak vzadu, než se dostanete do bazénu s vodou.

Wahooo! Waterpark má také mnoho restaurací a občerstvení, kde si můžete dát oběd nebo svačinu. Pokud se rozhodnete strávit celý den v parku, doporučujeme si vzít vodu a něco k jídlu s sebou, abyste se mohli zasvětit všem atrakcím, které park nabízí.

Celkově je Wahooo! Waterpark zábavným a adrenalinovým místem, které stojí za návštěvu. Tento park je ideálním místem pro rodiny i pro skupiny přátel, kteří hledají trochu akce a zábavy během své dovolené v Bahrajnu. Určitě nezapomeňte vzít si opalovací krém a plavky, abyste byli připraveni na celodenní zábavu ve Wahooo! Waterparku v Bahrajnu.


Počasí Bahrajn Wahooo! Waterpark


Bahrajn Wahooo! Waterpark je jedním z nejpopulárnějších turistických cílů na Bahrajnu a jedním z největších vodních parků v regionu. Nachází se v hlavním městě Manama a nabízí návštěvníkům širokou škálu vzrušujících vodních atrakcí, restaurací a obchodů s suvenýry.

Jedním z hlavních faktorů, které lákají návštěvníky do Bahrajn Wahooo! Waterpark, je samozřejmě překrásné středomořské klima. Toto místo nabízí ideální kombinaci horkých slunečných dní, příjemných nočních teplot a svěžího větru, který odvádí vedro a zbytek horkého ovzduší.

Protože Bahrajn Wahooo! Waterpark leží na pobřežní pláži, je to perfektní místo k relaxaci a ochlazení v horkých dnech. K vodním atrakcím patří například tobogány, skluzavky, bazény, vlnobití a mnoho dalších. Tyto atrakce jsou vhodné pro různé věkové skupiny a nabízejí adrenalinovou zábavu pro celou rodinu.

K dispozici jsou také restaurace a bary v parku, kde lze ochutnat místní speciality a osvěžující nápoje. Obchody s suvenýry zase nabízejí tradiční řemeslné výrobky a dárky, které si lze odvézt domů jako památku na návštěvu tohoto skvělého místa.

Obzvláště populární je Bahrajn Wahooo! Waterpark v letních měsících, kdy je teplota mnohem vyšší než v jiných obdobích roku. Vyhledávají ho také lidé ze sousedících zemí, kteří chtějí utéct od horka a užít si dovolenou ve vodě.

Celkově je Bahrajn Wahooo! Waterpark skvělým místem pro strávení času s rodinou a přáteli. Nabízí zábavu, relaxaci a možnost poznat místní kulturu a tradice. Je to také jedno z nejlepších míst na Bahrajnu, kde si zpestřit dovolenou a nechat si ulevit od horka a vedra.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn Wahooo! Waterpark


1. Kde se nachází Bahrajn Wahooo! Waterpark?
- Bahrajn Wahooo! Waterpark se nachází v centru města Manáma na Bahrajnu.

2. Jaká je vstupní cena do vodního parku?
- Vstup do vodního parku se liší podle věku a výšky návštěvníka. Dospělí platí 15 BHD (přibližně 380 Kč), děti 10 BHD (přibližně 250 Kč) a děti do 3 let mají vstup zdarma.

3. Jaké aktivity a atrakce jsou v parku k dispozici?
- V Bahrajn Wahooo! Waterparku si můžete užít různé vodní skluzavky, bazény, lazy river, vlnobití a další vodní aktivity.

4. Jaké jsou otevírací hodiny parku?
- Vodní park je obvykle otevřen od neděle do středy od 10:00 do 18:00 hodin a od čtvrtka do soboty od 10:00 do 20:00 hodin. Před návštěvou se ale doporučuje zkontrolovat aktuální otevírací dobu na oficiálních stránkách parku.

5. Je v parku možnost stravování?
- Ano, v Bahrajn Wahooo! Waterparku najdete několik stánků a restaurací, kde si můžete koupit jídlo a nápoje.

6. Může se do parku dostat i s vlastním jídlem a nápoji?
- Do parku je zakázáno vnášet vlastní jídlo a nápoje. Voda a malé svačinky jsou ale povoleny.

7. Je v parku k dispozici parkování?
- Ano, vodní park disponuje vlastním parkovištěm pro návštěvníky zdarma.

8. Je nutné si dopředu rezervovat vstup do parku?
- Rezervace vstupenky předem není nutná, ale doporučuje se to, zejména v případě návštěvy v období největšího zájmu.

9. Jaká je minimální výška pro vstup na atrakce?
- Minimální výška pro vstup na některé atrakce je 1,2 metru.

10. Je v parku k dispozici vybavení na půjčení, například plážové lehátka nebo ručníky?
- Ano, vodní park nabízí možnost půjčení plážových lehátek, slunečníků a ručníků za poplatek.


Záruka za nejlepší cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky