Objevte nejvýhodnější letenky

Chorvatsko Brusle

Ubytování Chorvatsko Brusle


Chorvatsko je neuvěřitelně krásná země, která láká turisty z celého světa. Pokud se chystáte do Chorvatska a nechcete platit za drahé hotely, hostelové pokoje nebo apartmány, můžete zvážit ubytování v klasických karavanech „Brusle“.

Karavany Brusle jsou jedním z nejpopulárnějších způsobů ubytování pro turisty, kteří cestují po Chorvatsku za rozumné ceny. Tyto karavany obvykle nabízejí dva až tři pohodlné spací místa, koupelnu, kuchyňský kout a stinnou terasu, kde si můžete užít svou večerní kávu. Karavany Brusle se nacházejí v těsné blízkosti pláží a obvykle jsou vybaveny všemi potřebami, které potřebujete k vašemu pobytu. Karavany najdete například na soutoku řeky Krka s Jaderským mořem.

Ubytování v karavanech Brusle má mnoho výhod. Pokud cestujete autem, můžete si s sebou přivézt všechny věci, které potřebujete, a kdykoli je můžete použít. Nemusíte se starat o hledání parkovacího místa, protože karavany mají své vlastní parkoviště. Díky své mobilitě můžete snadno prozkoumat mnoho různých oblastí a pláží v Chorvatsku.

Co se týče nákladů, ubytování v karavanech Brusle je o mnoho levnější než klasické hotele a apartmány. Cena se pohybuje kolem 50 € až 80 € za noc, v závislosti na sezóně a lokalitě. Navíc, pokud cestujete s rodinou či skupinou přátel, můžete si užít společného ubytování a být tak blíže k sobě, než byste byli včetně několika oddělených místností.

V Chorvatsku najdete mnoho různých možností pro ubytování, ale při cestování s omezeným rozpočtem může být ubytování v karavanech Brusle skvělou volbou. Díky svému pohodlí, mobilnosti a snadné dostupnosti nabízí tento typ ubytování příležitost pro nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků. Vyzkoušejte to a uvidíte, že si zamilujete cestování po Chorvatsku s ubytováním v karavanech Brusle.


Letenka Chorvatsko Brusle


Letenky na chorvatské pobřeží jsou k dispozici v celé řadě variant, nicméně pokud hledáte aktivní dovolenou doplněnou o koupání v křišťálově čistém moři, máme pro vás tip: začněte si balit brusle!

Chorvatsko je totiž po roce 2016 opět centrem zájmu milovníků bruslení. Díky nedávnému přetvoření bývalého přístavu Jarun v areál s čtyřmi krytými, celoročními kluzišti Jarun Ice Park, se můžete těšit na pravidelné tréninky, turnaje i exhibice. Pokud plánujete dovolenou přes zimu, určitě si s sebou zabalte své brusle a vyrazte za zážitkem do jednoho z klimatizovaných halových kluzišť.

Kromě hlavního města Záhřebu, kde najdete i dětské ledové hřiště na dvanácti setmetrové dráze, můžete využít i menší města po celé zemi, jako například Slavonski Brod, Osijek, Pula, Rijeka nebo Split. Ve většině případů můžete očekávat k dispozici i půjčovny bruslí a dalšího vybavení.

Když se ale ohřejete dostatečně a máte chuť na něco jiného, proč nevyrazit na kola po břehu Jaderského moře, zahrát si odpoledne plážový volejbal, pronajmout si loď a prozkoumat blízké ostrovy nebo se nechat nadchnout místní kuchyní?

Za jediný den se můžete projít Chorvatskem celé, z jednoho koutu země do druhého, ať už v samostatném rytmu, nežli byste se rozhodli nastoupat z letadla. Zájemci o pobyt na nejoblíbenějším chorvatském ostrově mohou sjednat pobyt na Krku a v blízkém okolí bruslit, potápět se, surfovat nebo prostě odpočívat u moře.

V této oblasti najdete rovněž pestrou nabídku ubytování pro každou peněženku a styl, od luxusních apartmánů s výhledem na moře až po malé penziony v romantických zátočinách. Celá řada vinařských sklípků a restaurací podává lokální speciality a víno, takže vyberte a nechte se rozmazlovat.

Když tedy k bruslím připraveni a sjednanou letenkou už balíte plavky a opalovací krém, tak nezapomeňte na důležitou věc – pozvat své nejlepší kamarády či rodinu na společnou dovolenou!


Počasí Chorvatsko Brusle


Chorvatsko je jedním z nejoblíbenějších letovisek pro evropské dovolené v létě. Turisté se sem sjíždějí ze všech koutů světa, aby zde zažili neuvěřitelné zážitky plné přírodních krás, slunce a nádherného pobřeží Jadranu. Pokud jste však zaměřeni na zimní sporty, jako jsou brusle, budou vás zajímat i informace o místním počasí během zimy.

V Chorvatsku existují skvělé příležitosti k bruslení na přírodních ledových plochách a uměle vytvořených kluzištích. Země je známá svou krásnou krajinou a klidnými městečky, ale stejně tak i extrémními sporty. V zimě se zde můžete těšit na sportovní zážitky, zimní festivaly, kulturní akce a přátelské místní obyvatele.

Chorvatsko může být při správných podmínkách skvělým místem pro bruslení, ale teploty se mohou lišit od regionu k regionu. Například v pohoří Velebit je populace zvyklá na sněhovou kalamitu a v zimě lze tam čekat mnoho sněhu a extrémních podmínek. V dalších částech země může být počasí mnohem mírnější.

Vždy je dobré si prověřit předpověď počasí na místě, kde se chystáte bruslit. Pokud se rozhodnete navštívit umělé kluziště, můžete si být téměř jisti, že tam bude vždy udržována dostatečná teplota a sněhové podmínky budou nezávislé na místním klimatu.

V Chorvatsku se konají i závody v bruslení. Ty se ale konají převážně na uměle vytvořených kluzištích, kde jsou ideální podmínky pro to, aby mohli bruslaři ukázat to nejlepší z toho, co umějí.

Nepřehlédnete-li kvalitní předpovědi počasí, můžete si v Chorvatsku užít neuvěřitelně krásných krajů, kulturu a sportovní zážitky. Bruslení je v Chorvatsku skvělou aktivitou, kterou si mohou užít nejen turisté, ale i místní obyvatelé a organizace v začátku roku pořádají mnoho kulturních a sportovních akcí spojených se zimními sporty. Máte se na co těšit!


Dovolená Chorvatsko Brusle


Dovolená v Chorvatsku je pro mnoho lidí nezapomenutelný zážitek. Země je známá svými krásnými plážemi, ale lidé se zde mohou zabavit mnoha různými způsoby. Jednou z atraktivních volnočasových aktivit je bruslení.

Bruslení v Chorvatsku se nejčastěji provozuje na umělých kluzištích, která se nacházejí u mnoha hotelů a rekreačních center. Tyto kluziště jsou zpravidla k dispozici pro hosty zdarma nebo za symbolický poplatek. Kluziště jsou v Chorvatsku poměrně běžné, tudíž není těžké si najít místo, kde si své brusle načeprované obejít.

Navíc v Chorvatsku existuje několik míst, kde mohou návštěvníci bruslit venku na zamrzlých jezerech nebo na zmrzlé řece. Tato místa nabízí návštěvníkům úžasný zážitek bruslení na přírodě a mnoho nadšených fanoušků této popuární zimní aktivity.

Pokud se rozhodnete pro bruslení na přírodních kluzištích, měli byste vzít v úvahu několik faktorů. Zaprvé, je důležité zkontrolovat kvalitu ledu, aby byl dostatečně pevný a bezpečný pro bruslení. Dále může být potřeba zakoupit brusle pro kluziště, protože jsou speciálně navržené pro bruslení na ledu.

Vzpomeňte si, že jsou však situace, kdy není na bruslení vhodné počasí, napřiklad slunce aktivně taje led, zaváhlé místo nebo prasklina v ledu. Také platí, že jako kdekoliv jinde, je důležité dodržovat základní pravidla bruslení a mít ochrannou výbavu, aby se předešlo případným úrazům.

Nicméně, bruslení v Chorvatsku je určitě zážitkem, na který návštěvníci jen tak nezapomenou. Dovolte si tento luxusní zážitek na své dovolené, ať již na kluzišti v centru města, či na zamrzlé řece v horách, a zažijte Chorvatsko jako nikdy předtím.


Nejčastější dotazy a odpovědi Chorvatsko Brusle


1. Jaké jsou nejlepší bruslařské trasy v Chorvatsku?
Existuje mnoho krásných tras pro bruslení v Chorvatsku, zvláště v zimních resortech jako jsou Platak a Sljeme v pohoří Medvednica. Další populární lokality jsou krajiny kolem Jezera, saňování na Osijeku a bruslení na ledu ve Varaždinu.

2. Kde mohu najít bruslení v Chorvatsku?
Mnoho míst v Chorvatsku nabízí bruslení na přírodních nebo umělých kluzištích. Návštěvníci mohou bruslit na mnoha místech po celém Chorvatsku včetně městských náměstí, sportovních hal, stadionů a turistických areálů.

3. Jaká je nejlepší doba pro bruslení v Chorvatsku?
Nejlepší čas pro bruslení v Chorvatsku je zpravidla v zimě, kdy na mnoha místech padají sněhové vločky a stromy jsou pokryté ledu. V tomto období jsou k dispozici i umělé kluziště v některých městech.

4. Potřebuji si své brusle vzít s sebou nebo si je mohu pronajmout?
Mnoho míst v Chorvatsku nabízí pronájem bruslí, ale není to standard pro všechna místa. Pokud máte své vlastní brusle, je nejlepší je mít s sebou.

5. Je bruslení bezpečné v Chorvatsku?
Organizátoři bruslení věnují pozornost bezpečnosti, a to nejen prostřednictvím dostupného vybavení jako jsou přilby a chrániče, ale také sledují povětrnostní podmínky a případně uzavírají trasy, které by mohly být příliš nebezpečné. Nicméně, jako v jakémkoli dalším sportu, je důležité chránit sebe a své zdraví během bruslení.

6. Jsou brusleníové areály přístupny lidem s omezenou pohyblivostí?
Některé extrémnější trasy mohou být přístupné pouze pro zkušené bruslaře, ale většina brusleníových areálů je přístupná všem. Nicméně, doporučujeme zkontrolovat předem, zda je daná trasa nebo místo vhodné pro lidi s omezenou pohyblivostí.

7. Které další outdoorové aktivity mohu v Chorvatsku provozovat?
Chorvatsko nabízí řadu outdoorových aktivit jako např. horolezectví, horská kola, vodní sporty, potápění, pěší turistiku a mnoho dalších. Záleží jen na vašich osobních preferencích a zájmech.


Záruka za nejlepší cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky