Objevte nejvýhodnější letenky

Fidži Qamea Island

Ubytování Fidži Qamea Island


Fidži Qamea Island je malý ostrov v jihozápadním Pacifiku, který je ideální destinací pro ty, kteří si chtějí užít relaxaci na pláži a zároveň zažít místní kulturu a tradice. Na ostrově nenajdete žádné velké luxusní resorty, ale jen menší ubytování, které se pyšní vynikající péčí o hosty.

Jednou z nejlepších možností pro ubytování je resort namísto hotelu. Resorty na ostrově nabízejí pohodlné ubytování, doplněné o množství aktivit a zážitků. Tyto resorty jsou obvykle rodinného charakteru a velmi uklidňující, což je v příjemný odpočinek od rušného života v městských oblastech.

Každý z resortů na ostrově má své vlastní přizpůsobení, v závislosti na tom, jaký druh dovolené hledáte. Některé resorty zaměřují svou nabídku na aktivity jako šnorchlování, potápění, rybaření, windsurfing, plavání apod. Jiné se zaměřují na nabídku wellness a oddychu.
Pro ty, kteří si přejí co nejvíce užít spojený s pobytem na pláži doporučujeme resorty s plytkými průzračnými vodami a bílými písečnými plážemi.

Pokud hledáte ubytování s něčím extra navíc, v Fidži Qamea Island si můžete zajistit i pronájem luxusní soukromé vily, s vlastními plážemi a výhledem na moře. Tyto vily jsou velmi vzácné a vysoce ceněné, vzhledem k tomu, že nabízejí maximum soukromí a pohodlí. Obvykle jsou tyto vily vybaveny veškerými moderními vymoženostmi včetně Wi-Fi.

Jakékoliv ubytování na ostrově v Fidži Qamea Island vám přinese krásné zážitky z obklopení přírody, s neopakující se scenérií, včetně příležitosti k návštěvě místních vesnic, kde se můžete dozvědět více o místních zvycích, kuchyni a řemeslech. Pro ty, kteří chtějí mít nezapomenutelný zážitek, doporučujeme požádat o odborně vedenou turistiku, která vám umožní vidět ostrov odjinud.

Fidži Qamea Island je ideálním místem pro ty, kteří chtějí odpočinout a načerpat sílu v okolí přírody a úžasných scenérií. Nabízí návštěvníkům množství aktivit a zážitků, což z něj činí jednu z nejlépe hodnocených destinací v Pacifiku. Ať už hledáte dovolenou plnou aktivit nebo chcete jen relaxovat a užít si klidný pobyt, najdete na ostrově Fidži Qamea Island ubytování odpovídající vašim potřebám.


Dovolená Fidži Qamea Island


Dovolená na Fidži je vždy nádherný zážitek, ale pokud hledáte ještě více exkluzivity a soukromí, Dovolená na ostrově Qamea může být tou nejlepší volbou. Tento ostrůvek se nachází v jihovýchodní části Fidži, jedná se o jeden z menších ostrovů tvořící souostroví Taveuni. Ostrov je přístupný pouze lodí a při příjezdu se Vám naskytne okouzlující scenérie, jemný bílý písek, průzračně čistá voda a hustá tropická vegetace kolem vás.

Fidži Qamea Island je zároveň místem intimitního a luxusního pobytu, ať už jste pár hledající rekreační dovolenou nebo jedete sami a chcete si užít pobyt v klidu. Na ostrově jsou jen tři luxusní hotely, což znamená, že se na Qamea můžete cítit skutečně soukromě a mít pocit, že celý ostrov patří pouze Vám.

Základem Váš pobytu bude přenocování v jedné z těchto tří luxusních resortů. Každý z nich má své specifické vlastnosti a nabízí různé druhy ubytování. Pokud hledáte luxusní dovolenou, je nejlepší volbou The Qamea Resort and Spa. Resort nabízí soukromé bures - tradiční fijiské domorodé bungalovy vyrobené z dřeva a rákosu, doplněné vlastní terasou a výhledem na oceán. Uprostřed resortu se nachází lázeňské centrum s nabídkou různých masáží a procedur, takže si můžete dopřát správnou péči o své tělo a zároveň si užít dokonalý odpočinek.

Jednou z dalších možností ubytování je Maqai Beach Eco Resort. Pokud máte na mysli ekovýlet ve spojení s luxusem, je tento resort pro Vás tou správnou volbou. Resort nabízí prostorné, klimatizované bungalovy s výhledem na oceán a najdete zde také bar a restauraci. Kromě potápění a plavání si můžete užít například i surfing nebo jízdu na kánoi.

Poslední variantou je Tides Reach Resort, ten je menší a nabízí pouze šest bures, ale má komfortní ubytování s vlastní terasou a velikými okny s výhledem na oceán. Tento resort se také může pochlubit velkou nabídkou aktivit, ať už jde o kajakování, rybolov, nebo snorchlování.

Kromě relaxace na břehu oceánu a namáhavého nicnedělání, nabízí ostrov Qamea i různé možnosti výletů. Pokud máte chuť poznat více z místních kultur, doporučuje se projít celým ostrovem a procházet tradiční indickou čtvrtí nebo návštěva místních rybářských vesnic. Také můžete zkusit jízdu na lodi po oceánu, kde budete moci mimo jiné sledovat delfíny. Rezervujte si vícedenní výlet v místním národním parku Bouma Falls, kde můžete projít celým parkem a vidět krásné vodopády a pralesy.

Celkově Fidži Qamea Island je místem, kde můžete zažít ty nejlepší prázdniny. Existuje mnoho aktivit, kterými se můžete zabavit a zároveň se projít po nádherném ostrově a užít si krásné scenérie. Během pobytu v luxusních hotelech vás budou obsluhovat místní pracovníci s vynikající celosvětovou pověstí, takže si budete jisti, že odcházíte s pocitem zážitku ze snů. Odpočiňte si, prožijte něco nového a získejte nejrůznější cenné zážitky - to jsou potřebné ingredience pro perfektní dovolenou na Fidži Qamea Island.


Počasí Fidži Qamea Island


Fidži je ostrovní stát v Tichomoří, který se skládá z více než 300 ostrovů a atolů. Jedním z nejkrásnějších a nejvíce nedotčených ostrovů této destinace je Qamea Island. Nachází se v blízkosti pobřeží hlavního ostrova Vanua Levu a poskytuje turistům únik z rušného městského života do klidného a nádherného prostředí.

Počasí na ostrově Qamea Island je zpravidla velmi příjemné a vhodné pro celoroční návštěvy. Roční teploty se zpravidla pohybují mezi 25 a 31 stupni Celsia. V únoru a březnu bývá nejvíce deště, ale s častými přeháňkami se turisté musí potýkat po celý rok. V období od května do října je nejvíce slunečného počasí, ale ani tehdy nejsou deště neobvyklé. V létě se také občas vyskytuje cyklónové počasí, ale naštěstí jsou ostrovy většinou chráněny horami, takže jsou cyklónem v méně exponované pozici.

Na ostrově najdete několik pláží, které patří mezi nejkrásnější na světě. Bílý písek a tyrkysově modré moře se snoubí v dokonalý celek. Díky přátelskému počasí lze na plážích koupat a potápět se po celý rok.

Pokud máte chuť na dobrodružství, můžete využít některou z mnoha aktivit, které jsou na ostrově k dispozici. Můžete se vydat na výpravu do dechberoucích vodopádů, zdolat sopku a užít si nádherný výhled na celý ostrov nebo vyzkoušet potápění pod vedením zkušeného průvodce. Všechny tyto aktivity jsou dostupné v průběhu celého roku.

Celkově je Qamea Island výbornou destinací pro ty, kteří hledají klid, přírodu a pláže snů během celého roku. Navštívit ji můžete kdykoli - jaro, léto, podzim nebo zimu - a užít si krásy přírodních výjevů, neuvěřitelné pláže a nezapomenutelné dobrodružství.


Letenka Fidži Qamea Island


Pokud hledáte exotickou destinaci s krásnými plážemi, nádhernou přírodou a kulturou polynéských ostrovů, Fidži je pro vás tou správnou volbou. A co kdybychom vám řekli, že se můžete dostat do skrytého ráje na ostrov Qamea? Stačí si pouze zarezervovat letenku a vydat se na nezapomenutelnou dovolenou.

Ostrov Qamea leží ve Fidžijském souostroví, v severní části ostrovního státu. Je to malý ostrov s krásnými tropickými plážemi, malebnými zátokami a křišťálově čistou vodou. Na ostrově se také nachází několik překrásných korálových útesů, ideálních pro potápění a šnorchlování.

Kromě nádherných pláží nabízí ostrov Qamea také nádhernou přírodu se vzrostlými palmami, pestrobarevnými květinami a zelenými horami na pozadí. Na ostrově se rovněž nachází mnoho polynéských vesnic, kde se můžete seznámit s místní kulturou a tradicemi.

A jak se dostat na ostrov Qamea? Nejbližší letiště se nachází na sousedním ostrově Taveuni. Z mezinárodního letiště Nadi na ostrově Viti Levu existuje několik letů denně do Taveuni, což je ideální výchozí bod pro návštěvu Qamea. Cesta letadlem trvá přibližně 1 hodinu a 20 minut.

Po příletu na letiště v Taveuni se většina turistů ubytuje v jednom z přívětivých resortů ve městě Matei, které nabízejí ideální výchozí bod pro návštěvu ostrovů v okolí. K návštěvě ostrova Qamea si můžete zarezervovat transfer člunem, který trvá přibližně 15 minut.

Pobyt v resortu na ostrově Qamea vám poskytne dokonalou relaxaci a únik od každodenního života. Kromě prosluněných pláží, ideálních pro opalování a koupání, si můžete užít také masáže a wellness procedury, vychutnat si místní kuchyni a ochutnat exotické ovoce a nápoje.

Pokud hledáte konkrétní dovolenou, která vám zapadne do rozpočtu, najdete spoustu skvělých nabídek na letenky do Fidži a ubytování na ostrově Qamea. S trochou plánování a představivosti si můžete užít tu nejkrásnější dovolenou svého života.


Nejčastější dotazy a odpovědi Fidži Qamea Island


Dotaz: Jak se dostat na Qamea Island?
Odpověď: Qamea Island se nachází ve Fidži a je nejlépe dostupná letadlem z hlavního města Suva nebo Nadi. Poté je třeba se přepravit lodí na ostrov.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší měsíce na návštěvu Qamea Island?
Odpověď: Nejlepší období pro návštěvu Qamea Island je od května do října, kdy je nižší vlhkost a teploty se pohybují kolem 25 stupňů Celsia.

Dotaz: Kdo provozuje ubytování na Qamea Island?
Odpověď: Na Qamea Island se nacházejí luxusní resorty, jako je například Qamea Resort and Spa, které provozuje soukromý majitel.

Dotaz: Co můžu dělat na Qamea Island?
Odpověď: Na Qamea Island můžete relaxovat na pláži, šnorchlovat či potápět se v křišťálově čisté vodě, navštívit blízké vesnice a poznat místní kulturu, vyzkoušet si různé sportovní aktivity na vodě, např. kajak, paddleboarding nebo jetový člun.

Dotaz: Můžu navštívit Qamea Island jako deník a nemusím zůstat přes noc?
Odpověď: Vzhledem k tomu, že ostrov není příliš velký a přepravní spojení není vždy spolehlivé, doporučuje se zůstat na ostrově alespoň jednu noc. Nicméně, některé lodě nabízejí i výlety pouze na jeden den.

Dotaz: Jaká měna se používá na Qamea Island?
Odpověď: V Fidži se používá měna Fijijský dolar (FJD). Platby v dolarech jsou přijímány v mnoha místech na ostrově, ale výměnu měny je možné provést na letišti nebo v bankovních pobočkách ve větších městech.


Záruka za nejlepší cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky