Objevte nejvýhodnější letenky

Japonsko Yokohama

Ubytování Japonsko Yokohama


Yokohama je velké přístavní město v Japonsku, které je známé svými moderními mrakodrapy a malebnými tradičními čtvrtěmi. Pokud plánujete návštěvu pomocí cestovní kanceláře, zvažte možnost rezervace ubytování přímo v centru města, což umožní snadný přístup k hlavním turistickým atrakcím i večernímu životu.

Množství hotelů v Yokohamě nabízí ve svých pokojích tradiční japonské dekorace a vybavení, jako jsou pohodlné futonové matrace a keramické čajové konvice.

Jedním z nejoblíbenějších hotelů v Yokohamě je hotel New Grand, o kterém mnoho cestovatelů tvrdí, že nabízí dokonalé spojení mezi luxusem a tradiční japonskou atmosférou. Tento hotel byl otevřen v roce 1927 a poskytuje pohodlí moderního hotelu s tradičním japonským zařízením.

Dalším populárním hotelem v Yokohamě je Yokohama Bay Hotel Tokyu, který je umístěn v samotném srdci Yokohamy a nabízí úchvatný výhled na záliv. Pokoje v tomto hotelu jsou obklopeny velkými okny, díky nimž je k dispozici výhled na panorámu okolí.

Pokud vám více vyhovuje levnější ubytování, zvažte rezervaci ubytování v hostelu nebo v guesthouse. Tyto zařízení nabízející ubytování většinou k dispozici společné pokoje nebo pokoje se sdílenými sociální zařízeními. Hostelite, který je mezi turisty oblíbený, je Hostel Zen Yokohama. Tento hostel nabízí k dispozici zdarma Wi-Fi a je umístěn přímo naproti Yokohamskému parku.

Další možnosti ubytování v Yokohamě najdete například v místních Airbnb poptávkách.

Všechny tyto možnosti ubytování v Yokohamě nabízejí turistům skvělé zázemí pro prozkoumání tohoto fascinujícího města a jeho kulturního bohatství. Ať už jste milovníkem moderních mrakodrapů, tradic a historických památek, nebo japonské kuchyně, v Yokohamě najdete přesně to, co hledáte.


Letenka Japonsko Yokohama


Japonsko se řadí mezi exotické a fascinující země, která láká miliony turistů z celého světa. Pokud patříte mezi milovníky japonské kultury, historie a architektury, rozhodně neváhejte a vydejte se do japonského města Yokohama. Aby vaše cesta byla co nejjednodušší a příjemnější, zkuste jet letenkou na váš oblíbený termín.

Yokohama, která se nachází v jižní části Tokijského zálivu, je druhé největší město v Japonsku a přestože se jedná o moderní obří město, zachovává si svou historickou a kulturní hodnotu. Užijete si tady nezapomenutelné zážitky, zažijete nevšední atmosféru a objevíte mnoho zajímavých míst.

Můžete navštívit například historickou čtvrt Chinatown, kde si vychutnáte tradiční jídla a pochutnáte si na pokrmech, které můžeme v Evropě jen těžko najít. Dále se můžete vydat za krásou parku Sankeien, kde si užijete klid a krásnou přírodu. Za poznáním japonské kultury pak určitě stojí návštěva Kuši či Zenového chrámu.

Letenku do Japonska si můžete rezervovat snadno a rychle přes internet. Stačí si vybrat cestovní kancelář, vyplnit rezervační formulář a vyřešíte vše online. Obvykle se cena letenek pohybuje v rozmezí 15 000 až 40 000 Kč v závislosti na termínu cesty a samozřejmě také na odletovém letišti.

Cesta z České republiky do Yokohamy je dlouhá a je nutné počítat s délkou letu okolo 12 hodin a délkou zastávek. Avšak výhodou je, že v obecenství Vás čeká luxus a komfortní služby poskytované na palubě letadla.

Jak vidíte, návštěva Japonska a jeho druhého největšího města Yokohama je určitě nezapomenutelným zážitkem, který stojí za cestu. Proto neváhejte a rezervujte si letenku právě Teď!


Počasí Japonsko Yokohama


Yokohama, město v japonské prefektuře Kanagawa, se nachází na břehu Tichého oceánu. Jeho poloha v blízkosti Tokia jej činí důležitým přístavním městem a centrem průmyslu, turistiky a kultury. Počasí zde je ovlivněno určitými faktory, jako jsou geografie, klima a čas v roce.

Yokohama zaujímá oblast většinou podobnou typickému oceánskému podnebí, kde jsou klimatické podmínky méně extrémní než jinde v Japonsku. Zimní období většinou trvá od prosince do února a průměrné teploty se pohybují kolem 9 °C. V některých zimních měsících mohou teploty klesnout na minusovou úroveň. V létě se teploty začínají zvyšovat od června až srpna, kdy se průměrné teploty pohybují kolem 26-29 °C. V letních měsících může být také velmi vlhko.

Město má také tendenci být ovlivněno mimořádně silnými dešti, zejména během období dešťů v Japonsku od června do října. Tento roční období se obvykle nese v duchu vytrvalého deště, což může mít vliv na každodenní život obyvatel města. Tento čas může také přinést riziko přírodních katastrof, jako jsou blesky, záplavy a zemětřesení.

Jedním z hlavních faktorů ovlivňujících počasí v Yokohamě je jeho blízkost k moři. Tento faktor může způsobit vznik mlhy, zejména v zimním období. Mlha v Yokohamě je oblíbenou součástí místních krajinných scenérií.

Celkově lze říci, že město Yokohama má poměrně mírné, ale vlhké klima se čtyřmi ročními obdobími. Pokud vás zajímá pobyt v této oblasti, buditelné počasí vám umožní kdykoliv navštívit některou z mnoha památek, atrakcí a restaurací, které město nabízí. Pokud se ale chystáte cestovat do města během období dešťů v Japonsku, nezapomeňte na potřebné ochranné prostředky.


Nejčastější dotazy a odpovědi Japonsko Yokohama


Toto jsou nejčastější otázky týkající se Japonska, konkrétně města Yokohama, a odpovědi na ně:

1. Jaká je nejlepší doba roku k návštěvě Yokohamy?
Nejlepší doba k návštěvě Yokohamy je na podzim (září a říjen) a na jaře (březen a duben), kdy se konají různé festivaly a kdy jsou teploty příjemné.

2. Jak daleko je Yokohama od Tokia?
Yokohama je asi 30 km jižně od Tokia, cesta trvá asi 30-40 minut vlakem nebo metrem.

3. Jak se dostanu z letiště Narita do Yokohamy?
Existuje několik možností, jako například vlakem Narita Express nebo autobusem. Doporučujeme využít služby taxi nebo speciální taxislužby.

4. Co je nejlepší způsob, jak se dostat z letiště Haneda do Yokohamy?
Nejlepší způsob, jak se dostat od letiště Haneda do Yokohamy, je vlakem nebo městským autobusem. Cesta trvá asi 30-45 minut.

5. Co stojí za návštěvu v Yokohamě?
Yokohama nabízí mnoho zajímavých míst k návštěvě, jako jsou Yokohama Landmark Tower, městský park Yamashita, Sankeien Garden, Chinatown, Cup Noodles Museum a mnoho dalších.

6. Je nutné mluvit japonsky, abyste se mohli dostatečně dorozumět v Yokohamě?
Nemusíte mluvit plynně japonsky, ale základní znalosti japonského jazyka vám pomohou při dorozumívání. Většina lidí v turistických oblastech však mluví anglicky.

7. Jaké jsou zvyky a tradice v Yokohamě?
Japonsko má mnoho zvyků a tradic, a Yokohama není výjimkou. Například důležité zvyky jsou zahájení s pozdravem "Konnichiwa", odložení bot při vstupu do budov, uctívání božstev na svatých místech a dodržování tradic japonského jídla.

8. Je Yokohama bezpečné pro turisty?
Yokohama je obecně považována za bezpečné město pro turisty. Mějte však na paměti, že stále platí obecná pravidla ohledně bezpečnosti, jako je opatrnost při nočním pohybu, zachování pozornosti v plných obchodních čtvrtích nebo pozornost k osobním věcem.


Dovolená Japonsko Yokohama


Japonsko je země plná zázraků, kde se snoubí tradice s modernou technologií, a určitě stojí za to ji navštívit. Jedno z míst, které byste si neměli nechat ujít, je Yokohama. Toto město, které leží v zátoce Tokijského zálivu, nabízí návštěvníkům úžasné zážitky a nezapomenutelné zážitky.

Yokohama je druhé největší město v Japonsku a nachází se pouhých 30 minut od Tokia. Protože je zde méně turistů než v Tokiu, můžete si zde užít klidnější atmosféru a více autentických zážitků. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a ochotní pomoci vám s tím, co potřebujete.

Jedním z nejpopulárnějších míst v Yokohamě je Yokohama Landmark Tower. Tento mrakodrap je nejvyšší budovou v Japonsku a nabízí návštěvníkům úchvatné výhledy na město. Pokud se rozhodnete navštívit tento mrakodrap, nezapomeňte si rezervovat místo v oblíbené restauraci Sky Garden 634. Tato restaurace se nachází ve 69. patře budovy a nabízí návštěvníkům nejen skvělé jídlo, ale i nádherný výhled na město.

Dalším místem, které stojí za návštěvu, je Sankeien Garden. Tento japonský zahrady byly založeny v roce 1906 a nabízí návštěvníkům úchvatné výhledy na tradiční japonskou zahradu. Zahrada obsahuje mnoho historických budov, jako například pagodu a chrám. Pokud si chcete užít klidný den v přírodě, tak je toto místo ideální volba.

Pro milovníky adrenalinu a zábavy je pak v Yokohamě Sea Paradise. Tento přímořský park nabízí nejen možnost vidět neuvěřitelnou faunu a floru, ale také různé atrakce jako horské dráhy, mořský akvapark, nebo dokonce i možnost potápění se s delfíny.

Pokud se rozhodnete navštívit Yokohamu, nenechte si ujít trh s rybami. Trh Tsukiji Fish Market je největší trh s rybami v Japonsku, kde můžete ochutnat neuvěřitelnou škálu japonských mořských plodů. Je nutné si však pamatovat, že trh řídí velmi přísná pravidla, a pokud si nejste jisti svými vědomostmi o trhu, je lepší si najmout místního průvodce.

Yokohama je skvělým místem pro návštěvu, byť jen na pár dnů. Má mnoho skvělých míst, které nabízejí návštěvníkům úžasné zážitky a nezapomenutelné zážitky a stojí za to ji navštívit. Až se rozhodnete vyrazit na dovolenou, nezapomeňte si zařídit ESTA povolení pro vstup do USA, protože většina letů do Japonska míří přes americkou půdu.


Záruka za nejlepší cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky