Objevte nejvýhodnější letenky

Německo The Lake Constance

Počasí Německo The Lake Constance


Lake Constance, nebo také Bodamské jezero, se nachází mezi třemi evropskými zeměmi – Německem, Rakouskem a Švýcarskem. Jeho rozloha činí přibližně 536 km² a hloubka sahá až do hloubky 252 metrů. Jde o jedno z největších jezer v Evropě a stává se oblíbeným cílem turistů i místních obyvatel.

Vzhledem k tomu, že se Lake Constance nachází na styku tří zemí, je jeho počasí velmi proměnlivé. Celkově však lze říci, že se zde vyskytuje kontinentální podnebí s mírnými a vlhkými zimami a teplými lety. V létě se průměrná teplota vody v jezeře pohybuje okolo příjemných 20°C, ideální tedy pro plavání a vodní sporty.

V zimních měsících se mnoho z turistů odradí od návštěvy a Lake Constance tak nabízí klidnou atmosféru a poklidné procházky kolem břehů. Zdejší krajina však v zimě také nabízí nádherné zimní pohledy, se kterými se můžete setkat například při procházce po březích jezera, které jsou kdykoliv v roce kouzelné.

Z důvodu jeho polohy na hranicích Německa, Rakouska a Švýcarska se může počasí během jednoho dne značně měnit, především zde platí údajně, že najdete počasí, jaké právě potřebujete – pokud je v Německu sníh, na rakouské straně je slunce a na švýcarské straně prší.

Celkově lze říci, že Lake Constance je nádherným místem k návštěvě v jakémkoli ročním období a nabízí nepřeberné množství aktivit a zážitků. Pokud se chystáte na návštěvu tohoto třístranného jezera, sledujte prosím aktuální předpovědi počasí a připravte se na různorodé a změnlivé podmínky.


Dovolená Německo The Lake Constance


The Lake Constance – ideální dovolená v Německu pro milovníky přírody

Jedním z nejkrásnějších míst ke strávení dovolené v Německu je jezero Bodamské, známé také jako Lake Constance. Nachází se na hranici Německa, Rakouska a Švýcarska a jeho krásné panoramatické výhledy nabízí ideální místo pro odpočinek.

Jezero Bodamské je největší jezero v Německu a nabízí mnoho aktivit, které si můžete užít při vaší dovolené. Můžete se projít podél pobřeží a obdivovat krásný výhled na hory a jezero, nebo můžete využít cyklostezek, na kterých si užijete krásnou přírodu a příjemné počasí.

Milovníci vodních sportů se také mohou těšit na plachtění, windsurfingu, ale také koupání v jezeře. Lake Constance je také dobře známý svými lázněmi, které nabízejí relaxaci a odpočinek po celodenních aktivitách.

Navštivte také města ležící na břehu jezera, jako je například Bregenz, která je známá pro svůj letní festival opery. Můžete si prohlédnout také historické město Konstanz, které nabízí mnoho kulturních památek, jako například katedrálu nebo staré město.

Jezero Bodamské je rovněž ideální pro rodiny s dětmi. Můžete navštívit vodní parky, dětská hřiště nebo plavat v mělkých zónách jezera, které nabízejí možnosti pro bezpečné koupání.

Pokud jste dovolenou naplánovali na léto, nezapomeňte na tradiční plavby na jezeře. Kanonýry a parníky nabízejí okružní plavby a také přepravu mezi německou, rakouskou a švýcarskou stranou jezera.

Ubytování v okolí jezera Bodamského zahrnuje hotely, apartmány, kempy a jachty, a pro každého turistu se zde najde vhodné ubytování.

The Lake Constance nabízí krásné scenérie, kulturní zážitky a mnoho aktivit pro celou rodinu. Pro milovníky přírody a odpočinku je to skvělá dovolená v Německu. Zarezervujte si ji už nyní a užijte si nezapomenutelný zážitek!


Letenka Německo The Lake Constance


Německo patří mezi oblíbené turistické cíle mnoha lidí, a to zejména díky své krásné a rozmanité přírodě a kulturním památkám. Jedním z nejkrásnějších míst v Německu je Jezero Konstanz, které se nachází v jižní části země na hranicích s Rakouskem a Švýcarskem. Pro všechny, kteří chtějí Jezero Konstanz navštívit, je nejlepší volbou letenka Německo The Lake Constance.

Jezero Konstanz je největším jezerem v Německu a nachází se na ploše okolo 536 kilometrů čtverečních. Má tvar podkovy a je obklopeno úchvatnými horami. Na jezeře se nachází tři malá ostrovy, které jsou velmi oblíbenými turistickými cíli. Na ostrovech se můžete projít nádhernými parky, navštívit muzea, prohlédnout si starobylé kostely a zámky, nebo se prostě jen tak procházet a užívat si krásného výhledu na jezero.

V okolí Jezera Konstanz se nachází mnoho dalších zajímavých míst, která stojí za návštěvu. V blízkosti jezera najdete národní park Allgäu s množstvím nedotčené přírody, zámek Salem s nezapomenutelnou atmosférou, nebo město Friedrichshafen se světovým muzeem letectví. Pokud navštívíte město Konstanz, zastavte se u nádherné katedrály, prohlédněte si historické centrum města a navštivte archeologické muzeum.

Pokud se rozhodnete do Německa a na Jezero Konstanz letět, nezapomeňte si zajistit letenku Německo The Lake Constance. Letenka The Lake Constance je jednou z nejlepších cest, jak se dostat na toto krásné místo. Letenky jsou obvykle nákladné, a proto se doporučuje využít nabídek a slev, které jsou k dispozici.

Jezero Konstanz je ideální volbou pro ty, kdo milují přírodu, historii, romantické procházky a krásné výhledy. Během návštěvy si užijete relaxační atmosféru a mnoho zážitků. Letenka Německo The Lake Constance je tedy tím nejlepším způsobem, jak se na toto krásné místo dostat rychle a pohodlně. Vydejte se na Jezero Konstanz a užijte si nezapomenutelnou dovolenou!


Ubytování Německo The Lake Constance


Německo je země, která se pyšní mnoha krásami přírody. Jedním z nejkrásnějších míst k pobytu je oblast kolem jezera Constance. Jezero Constance, německy Bodensee, leží na hranici tří zemí - Německa, Rakouska a Švýcarska. Tuto oblast tvoří nejen samotné jezero, ale také města s malebnými uličkami a přívětivými lidmi.

Když se rozhodnete pro táboření, máte několik možností, kde se ubytovat. Například Kemp Horn, který se nachází v bezprostřední blízkosti jezera a s pláží, na které si každý najde své. Pro vodáky jsou tu k dispozici různé vodní sporty, a pro kajakáře je tu dokonce zdarma k dispozici základní výcvik.

Další možností, kde se ubytovat, je Kemp Schloß Kirchberg. Kemp se nachází ve městě Meersburg, které je nejstarším městem na pobřeží jezera a nabízí nádherné historické ulice a památky. Kemp Schloß Kirchberg nabízí spoustu sportovních a zábavných aktivit jak pro děti, tak i pro dospělé. Máte tu možnost si zapůjčit kolo, vyzkoušet wakeboarding nebo navštívit místní minigolf.

Pro ty, kteří nechtějí tábořit, jsou tu k dispozici malé a útulné penziony a hotely. Dům Ostland se nachází v krásném městečku Lindau, které se pyšní nádhernou historickou částí a středověkým hradem. Ten máte přímo na dosah ruky, neboť se nachází naproti hotelu. Pokoje v hotelu jsou velmi útulné a mají krásný výhled na jezero.

Dalším příjemným ubytováním je hotel Bad Horn, který se nachází v blízkosti města Thurgau. Hotel nabízí nejen krásné pokoje, ale také wellness-centrum, kde si můžete užít masáže a další procedury. Hotel Bad Horn má také restauraci, která nabízí tradiční regionální pokrmy a také ryby, které byly uloveny přímo v Bodensee.

Oblast kolem jezera Constance je krásná nejen při pobytu v létě, ale také v zimě. Zde najdete několik lyžařských středisek, kde si můžete užít bílé stopy. A pokud Vás nebaví lyže, je tu spousta dalších aktivit jako jsou turistika, jízda na koni nebo bruslení na zamrzlém jezeře.

Když přemýšlíte, kam jet na dovolenou, určitě zvažte Německo a oblast kolem jezera Constance. Tento kraj nabízí spoustu možností, kde se ubytovat i co dělat. A nejen to, díky oblasti plné přírodních krás a historických památek, je zde možné si odpočinout a prožít romantické chvíle s Vaší polovičkou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Německo The Lake Constance


1. Jak se dostat na Bodamské jezero?
Na Bodamské jezero se dá dostat vlakem, autobusem nebo autem z různých míst v Německu, Rakousku nebo Švýcarsku. Nejlepší způsob, jak se přemisťovat kolem jezera, je na lodích.

2. Kam se ubytovat v okolí Bodamského jezera?
V okolí Bodamského jezera najdete mnoho ubytovacích možností, od kempů a penzionů po luxusní hotely. Doporučujeme využít online rezervační portály a rezervovat si ubytování dopředu.

3. Jaké aktivity lze dělat v okolí Bodamského jezera?
V okolí Bodamského jezera lze dělat mnoho aktivit, jako například plavání, windsurfing, jachting, cyklistiku nebo kajak. Je zde také mnoho turistických tras a cyklotras s krásnými výhledy na jezero a okolní hory.

4. Kde najít dobré restaurace v okolí Bodamského jezera?
V okolí Bodamského jezera najdete mnoho restaurací a kaváren, které nabízejí různé druhy jídla, od tradiční německé kuchyně po italskou, švýcarskou a rakouskou kuchyni. Doporučujeme využít online recenze a doporučení místních obyvatel.

5. Jaké jsou nejlepší místa k návštěvě na Bodamském jezeře?
Mezi nejlepší místa k návštěvě na Bodamském jezeře patří město Konstanz s jeho historickým centrem, pevností a akváriem, ostrov Mainau s jeho krásnými zahradami a květinami, a také města Friedrichshafen a Meersburg.

6. Kdy je nejlepší čas na návštěvu Bodamského jezera?
Nejlepší čas na návštěvu Bodamského jezera je od května do října, kdy je počasí teplé a slunečné. V tomto období se také konají mnohé kulturní akce a festivaly. Pokud preferujete klid a pomalejší tempo, návštěvu v mimo sezóně doporučujeme.

7. Může se na Bodamském jezeře plavat?
Ano, na Bodamském jezeře je povoleno koupání. Nalezneme zde mnoho pláží a veřejných koupališť s různými možnostmi pro zábav i odpočinek. Doporučujeme brát ohled na bezpečnostní doporučení a sledovat varování o kvalitě vody.


Záruka za nejlepší cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky