Objevte nejvýhodnější letenky

Samoa Lake Lanoto'o

Nejčastější dotazy a odpovědi Samoa Lake Lanoto'o


1. Jak se dostanu k jezeru Lanoto'o?
- Je možné se tam dostat autobusem z města Apia a po silnici z obce Matatufu. Také je možné si pronajmout auto a jet tam sama.

2. Můžeme se v jezeře koupat?
- Ano, jezero je vhodné pro plavání. Voda je čistá a průzračná, ale doporučuje se vyhnout se koupání během deštivých období.

3. Jsou k dispozici sprchy a toalety?
- Bohužel, v okolí jezera nejsou žádné veřejné toalety nebo sprchy. Doporučuje se tedy přinést si vlastní vybavení.

4. Můžeme si na místě pronajmout kajak nebo lodku?
- V okolí jezera bohužel nejsou žádné půjčovny kajaků nebo lodí. Doporučuje se si vlastní vybavení přinést.

5. Je to bezpečné místo pro turisty?
- Ano, Samoa je obecně bezpečná země s nízkou mírou kriminality. Avšak, jako všude jinde, je dobré být obezřetný a dodržovat základní bezpečnostní opatření.

6. Kolik stojí vstup na jezero Lanoto'o?
- Vstup na jezero je zdarma, avšak pokud si pronajímáte auto, může být nutné platit parkovné na parkovišti.

7. Může se v jezeře lovit ryby?
- Ano, v jezeře žijí říční ryby, ale pro lov ryb je nutné mít platnou rybářskou licenci.

8. Je zde možné si rozdělat oheň a grilovat?
- V okolí jezera jsou k dispozici piknikové stoly a ohniště, ale pro grilování je nutné si přinést vlastní gril nebo udělat si improvizovaný gril.

9. Je možné se v okolí jezera ubytovat?
- V okolí jezera nejsou žádné hotely nebo ubytování, ale je možné si pronajmout apartmán nebo bungalov v okolních obcích.

10. Jaké jsou nejlepší období a časy na návštěvu jezera Lanoto'o?
- Nejlepší čas na návštěvu jezera je v období sucha, které trvá od května do října. Doporučuje se také návštěva v dopoledních hodinách, než se na jezeře začne objevovat více turistů.


Letenka Samoa Lake Lanoto'o


Letenka na Svatojánské jezero v Samojských ostrovech

Pokud se chystáte na dovolenou, která vás zavede daleko od civilizace do tajemné džungle, obklopené bambusovými lesy a tichou klidnou vodou, pak byste měli zvážit návštěvu Samoa a jeho nejvýznamnějšího jezera - Lake Lanoto'o.

Samoa je souostroví v Tichomoří, které se skládá z desítek ostrovů, z nichž některé jsou stále nedotčené moderním světem. Samojské ostrovy se nacházejí v blízkosti Jižní Ameriky, Austrálie a Nového Zélandu a nabízejí neuvěřitelné přírodní krásy, jako jsou bílé písečné pláže, útesy a křišťálově čisté vody.

Lake Lanoto'o je jedním z největších jezer v Samoi, které se rozkládá uprostřed horského masívu na Východním Samoi. Je datováno až do roku 1918 a během let se stalo oblíbeným cílem turistů, kteří chtějí utéct od shonu velkoměsta a strávit několik dní v klidu a tichu přírody.

Lake Lanoto'o nabízí nejen krásné výhledy na okolní horské vrcholky a zelené lesy, ale také možnost podívat se na mnoho druhů unikátní fauny, jako jsou ptáci chránění lemury, Malaitascincus silvicolus a krátkohřbetí luštěnci. Pro ty, kteří chtějí více dobrodružství, je možné si pronajmout kajak, se kterým můžete plovat po jezeře nebo si projít okolím.

Pokud cestujete do Samoi, letenka na Svatojánské jezero je k dispozici z mnoha mezinárodních letišť po celém světě. Jakmile dorazíte na Lalomanu nebo Faleolo letiště, je možné si pronajmout auto a jet na asi 2,5 hodinovou cestu do oblasti, kde se jezero nachází.

Takže jestliže hledáte přírodu z královského místa a neobvyklé dobrodružství, neváhejte a kupte si letenku na Svatojánské jezero v Samoe a zažijte nezapomenutelný zážitek.


Dovolená Samoa Lake Lanoto'o


Samoa je stát tvořený ostrovy v Tichomoří, které se nacházejí v Polynésii. Mezi hlavní ostrovy patří Upolu a Savaii. Samotné pobřeží je obklopeno krásnými korálovými útesy a bílými písečnými plážemi, ale na samém území jsou k vidění i deštné pralesy a vysoké hory.

Pokud plánujete dovolenou v Samoi, rozhodně byste neměli vynechat návštěvu Lake Lanoto'o. Jedná se o krásnou přehradu, která se nachází v blízkosti města Apia na ostrově Upolu. Voda v jezeře je průzračná a můžete se tu koupat, ale také lze naplánovat různé outdoorové aktivity.

Pro milovníky turistiky a přírody jsou tu různé možnosti procházek a túr, stejně jako i pro vodní sporty jako kajaky, paddleboarding nebo šnorchlování. Sami tu najdou i milovníci rybaření ideální místo na chytání ryb. Naprostou nejlepší atrakcí na pláži jsou ale s jistotou velké, úchvatné vodopády, jako například Togitogiga nebo Sopoaga.

Dále byste měli určitě navštívit i místní trhy, aby jste ochutnali klasická samojská jídla a nápoje, jako jsou kokosové ořechy, obletovaný kukuřice, sušené ryby nebo třeba samojské maso. Člověk se tu snadno ztratí v obrovském množství barev, vůní a zvuků pod protkanými stánky.

Pokud se rozhodnete pro dovolenou v Samoi, nezapomeňte si s sebou vzít ochranné opalovací krémy a ochranné boty, zvláště pokud se chystáte vystoupit na úpatí hor. Vyvarujte se tak případnému popálenin a zranění.

Dovolená na Samoa vám nabídne mnoho příležitostí pro relaxaci, výlety, zážitky, ale hlavně poznání nové kultury. Samojská kultura je totiž velmi bohatá a sami lidé jsou velmi přátelští a usměvaví. Pokud hledáte něco exotického s přírodními krásami, pak určitě patří Samoa mezi top destinace.


Počasí Samoa Lake Lanoto'o


Samoa je krásná ostrovní země, která se rozkládá v jihozápadním Tichomoří. A jedním z nejefektnějších přírodních krás v zemi je jezero Lanoto'o.

Lanoto'o byl vytvořen masivní erupcí sopky, která zasahovala oblast a zanechala za sebou kráter, který postupně naplnila vodou. Vzduch nad jezerem je naplněn vlhkostí, což vytváří krásné a zvláštní podnebí v této oblasti.

Počasí kolem Lanoto'o se může v průběhu roku značně měnit. V březnu až dubnu je období dešťů, kdy může být obloha celý den zatažená a může pršet každý den. Toto období může být velmi intenzivní, ale také velmi životodárné pro přírodu a místní obyvatele.

V průběhu roku můžete očekávat vysokou vlhkost kolem jezera, což je dáno jeho polohou a blízkostí k oceánu. To znamená, že počasí kolem jezera je obvykle vlhké a teplé, což poskytuje ideální podmínky pro růst a vývoj rostlin a živočichů v oblasti.

V létě (červen až srpen) můžete očekávat slunečné a vyhřáté dny kolem jezera, což je ideální doba k návštěvě. V zimě (květen až říjen) může být počasí kolem jezera méně příznivé a s dešti, ale i v této době se jedná o krásné místo k návštěvě.

Kráterové jezero Lanoto'o splňuje mnoho očekávání turistů a návštěvníků – je to místo naplněné krásou, klidem a přírodou. Ať už se jedná o koupání v jezeru nebo procházku po okolí, návštěva Lanoto'o by měla být součástí každého putování po Samoi.


Ubytování Samoa Lake Lanoto'o


Samoa Lake Lanoto'o je jedním z nejkrásnějších jezer na Samoa. Je obklopeno nádhernou krajinou a nabízí ten nejlepší zážitek z ubytování pro návštěvníky této oblasti.

Ubytování na Samoa Lake Lanoto'o se nachází v blízkosti jezera a je velmi vkusné a luxusní. Hosté mohou vybírat mezi několika typy ubytování, včetně vilek na břehu jezera, lodí a stanů. Všechny tyto druhy mají společné to, že jsou vkusně zařízeny a vybaveny moderními pohodlnými zařízeními, která poskytují vysoký komfort a pohodlí.

Vily jsou nejluxusnějším typem ubytování na optu, a nabízejí hostům velkorysý prostor, včetně ložnice, koupelny, kuchyně a obývacího pokoje. Tyto vily mají obvykle velké okna, které umožňují hostům vychutnat si nádherný výhled na jezero z pohodlí svého lůžka či sedačky.

Lodě jsou dalším zajímavým druhem ubytování na Samoa Lake Lanoto'o. Tyto lodě jsou vybaveny veškerým moderním vybavením, což umožňuje hostům vychutnat si nádherné výhledy z jakéhokoli místa na lodi. Lodě mají vlastní kuchyni, přičemž na palubě se nachází i prostorná obývací místnost a ložnice, čímž tvoří ideální prostor pro strávení nezapomenutelných nocí na jezeře.

Pro dobrodružné hosty, kteří touží po návštěvě jezera Lanoto'o, jsou k dispozici také stany, které jsou umístěny v blízkosti jezera. Tyto stany jsou velmi vkusně sezeny a nabízejí různé druhy pohodlí, včetně pohodlných postelí a koupelny.

Samosa Lake Lanoto'o nabízí hostům nejen kvalitní ubytování, ale také mnoho možnosti pro zábavu a rekreaci. Jezero je ideálním místem pro relaxaci, rybaření, koupání či jízdu na kajaku. Hosté si mohou též užít návštěvu mnoha turistických atrakcí a památek, které se nacházejí v blízkosti jezera.

Celkově lze říci, že Samoa Lake Lanoto'o nabízí hostům nezapomenutelný zážitek z ubytování ve srdci jednoho z nejkrásnějších míst na světě. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro vilu, loď či stan, budete mít zaručený vysoký standard a neustále si budete užívat nádherný výhled na jezero Lanoto'o.


Záruka za nejlepší cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky