Objevte nejvýhodnější letenky

Singapur Merlion Park

Letenka Singapur Merlion Park


Singapur je město plné kontrastů, kde se středověká historie stýká s moderní architekturou a zelenými parky. Jedním z nejnavštěvovanějších parků v Singapuru je Merlion Park.

Merlion Park se nachází na pobřeží Marina Bay a je domovem sochy Merliona, znaku Singapuru. Socha Merliona má hlavu lva a tělo ryby a symbolizuje historii Singapuru jako rybářského města. Merlion Park se stal symbolem města a nejednou byl použit v mnoha materiálech propagujících Singapur.

S letenkou na letiště Changi v Singapuru můžete snadno navštívit tento park a podívat se na jedinečnou sochu Merliona. Park se nachází mezi dvěma vodními kanály a nabízí návštěvníkům skvělý výhled na mnoho oblíbených turistických atrakcí, včetně Marina Bay Sands, Esplanade a Singapore Flyer.

Merlion Park je otevřen po celý den a návštěvníky moc neunaví, protože je zde dostatek míst, kde si mohou odpočinout a vychutnat si výhled na panorámu města.

Park nabízí také skvělé možnosti pro fotografování. Nezapomeňte si s sebou přinést fotoaparát a zachytit jedinečný výhled na Merlion a mnoho dalších historických a moderních budov, které se nacházejí v okolí parku.

Kromě pohledu na sochu Merliona vám park nabízí i možnost si odpočinout a naplnit své baterie. Po procházce zelenými chodníky a zahradami si můžete zajít do jednoho z mnoha restaurací a kaváren v okolí parku, kde můžete ochutnat ty nejlepší místní speciality.

Pokud navštívíte Singapur, nesmíte vynechat návštěvu Merlion Parku. Je to skvělé místo pro odpočinek a vychutnání si nádherného výhledu na město. S letenkou do Singapuru se jednoduše dostanete do tohoto parku a vychutnáte si nezapomenutelný zážitek.


Dovolená Singapur Merlion Park


Singapur, také známý jako Levný Stát, je úchvatným místem k návštěvě. Jeho výstřední kultura a moderní architektura společně tvoří zvláštní atmosféru, která uchvátí návštěvníky. Jedním z nejpopulárnějších turistických míst je Merlion Park.

Merlion je ikonická socha, která představuje singapurského mytického tvora - lva s rybím ocasem. Merlion Park, který se nachází na pobřeží Marina Bay, byl vytvořen v roce 1964, aby ocenil tento symbol města, a každý rok jej navštíví tisíce turistů.

Socha Merliona je asi 8,6 metru vysoká a váží asi 70 tun. Proniká se světlem a osvětluje okolní krajinu v noci. Celé prostředí je věnováno singapurské kultuře a obsahuje různé památky, jako jsou staré bitvy a skutečné rybářské lodě.

Když se prochází Merlion Parkem, můžete si vychutnat krásný výhled na město a jeho okolí. Můžete vidět některé z největších světových budov, jako je Marina Bay Sands a Central Business District. Během večera můžete také vidět různé světelné show a ohňostroje, které probíhají poblíž Marina Bay.

Pokud si chcete odpočinout, Merlion Park má také mnoho zeleně a parkových benčíků, kde si můžete užít odpolední siestu. Pro milovníky jídla jsou tu také spousty stánků s tradičním singapurským jídlem a mnoho restaurací s výhledem na Marina Bay.

Merlion Park je ideální místo pro všechny, kteří hledají místo k odpočinku a relaxaci, s krásným výhledem na průmyslové Singapur. Je to skvělé místo pro turisty, ale také pro rodiny s dětmi a milovníky urbanistické atmosféry.

Vzhledem k tomu, že je Merlion Park turistické místo, vždy se tady shromažďuje mnoho lidí. Proto doporučujeme navštívit toto místo v ranních hodinách nebo pozdě večer, aby se vyhnul davům a mohli si užít klidné procházky kolem sochy Merliona.

Celkově lze říci, že Merlion Park je jedním z nejlepších turistických míst v Singapuru. Krásná socha Merliona, nádherné restaurace a výhled na město budou dělat váš pobyt v Singapuru nezapomenutelným.


Nejčastější dotazy a odpovědi Singapur Merlion Park


1. Co je Singapur Merlion Park?

Singapur Merlion Park je park v Singapuru, který je domovem sochy Merlion, ikony města zobrazujícího hlavu lva a tělo ryby.

2. Kde se nachází Merlion Park?

Merlion Park se nachází v centru Singapuru na pobřeží Marina Bay.

3. Jaká je vstupní cena do parku?

Vstup do parku je zdarma.

4. Jaké jsou otevírací hodiny parku?

Park je otevřen 24 hodin denně, ale výstup na sochu Merlion je možný jen od 08:00 do 18:00.

5. Jak se dostat do parku?

Nejlepší způsob, jak se dostat do parku, je metrem a vystoupit na zastávce Raffles Place (Exit H). Alternativně můžete použít autobusy nebo taxi.

6. Můžu se dostat k soše Merlion?

Ano, je možné vystoupat na sochu Merlion a je to oblíbená turistická atrakce.

7. Můžu se fotit s Merlionem?

Ano, je to jedna z nejpopulárnějších věcí, které lidé dělají v Merlion Parku. Pokud vystoupáte na sochu Merlion, můžete si udělat hezkou fotku s výhledem na město.

8. Existuje nějaký obchod, kde si můžu koupit suvenýry?

Ano, v parku jsou několik suvenýrových obchodů, kde si můžete koupit suvenýry jako magnetky, pohledy, trička a další.

9. Jaká je nejlepší doba na návštěvu parku?

Nejlepší doba na návštěvu parku je brzy ráno nebo pozdě odpoledne, kdy je méně lidí a je tu lepší příležitost na fotografování.

10. Co dalšího se v okolí Merlion Parku nachází?

V okolí se nachází řada dalších turistických atrakcí, jako je Marina Bay Sands, Gardens by the Bay a ArtScience Museum.


Ubytování Singapur Merlion Park


Singapur je krásné město, plné moderní architektury, luxusních hotelů, gourmet restaurací a míst, které si musíte prohlédnout a navštívit. Jedním z těchto úžasných míst je Singapur Merlion Park, který přitahuje návštěvníky ze všech koutů světa.

Merlion Park se nachází přímo v centru města, na břehu řeky Singapore. Ve středu parku se nachází impozantní socha Merliona, která měří 8,6 metrů vysokou a váží 70 tun. Socha Merliona je symbolem města a zobrazuje mytologickou postavu s tělem ryby a hlavou lva.

Merlion Park nabízí návštěvníkům nejen úžasnou sochu Merliona, ale také krásný výhled na Marina Bay Sands, Singapur Flyer a další památky v okolí. Kromě toho park nabízí mnoho restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční singapurskou kuchyni.

Pokud plánujete navštívit Merlion Park, můžete zůstat v některém z okolních hotelů. Většina hotelů nabízí pohled na řeku Singapore a Merlion Park, což je skvělé, pokud se budete chtít probudit s krásným výhledem.

Jedním z nejoblíbenějších hotelů v okolí je hotel Marina Bay Sands, který je vysoký 55 podlaží. Hotel nabízí vysoký standard služeb, luxusní pokoje a krásný výhled na město. V hotelu se nachází také slavný bazén, který se nachází na střeše budovy.

Další možností je hotel Fullerton Bay, který se nachází přímo u vody. Hotel nabízí luxusní pokoje s výhledem na řeku a Merlion Park, stejně jako vynikající restauraci.

Pokud hledáte levnější možnosti ubytování, ve čtvrti Clarke Quay se nachází řada hotelů a hostels, které nabízí cenově výhodné možnosti. Clarke Quay je také místem pro noční život, což znamená, že se můžete těšit na spoustu restaurací, barů a klubů v okolí.

Singapur Merlion Park je krásné místo, které musíte navštívit, pokud se dostanete do tohoto krásného města. Ať už se rozhodnete zůstat v luxusním hotelu nebo v cenově dostupnějším ubytování, vždy se můžete těšit na nezapomenutelný zážitek.


Počasí Singapur Merlion Park


Singapur je město-stát nacházející se na jihovýchodě Asie. Merlion Park, oblíbená turistická atrakce v Singapuru, je velkou zahradou s výhledem na zátoku Marina Bay.

Počasí v Singapuru je celý rok tropické. Teploty se pohybují mezi 24 až 32 stupni Celsia a vítr je mírný a vlhký. Nejvyšší srážky v Singapuru se vyskytují v období mezi říjnem a lednem.

Když navštívíte Merlion Park, můžete očekávat horké a vlhké počasí. Doporučujeme oblékat se ve světlých a lehkých materiálech, které dobře prodyšnou. Můžete nosit klobouky a sluneční brýle, abyste si chránili oči a kůži před sluncem. Protože Singapur má vysokou vlhkost, dejte pozor, abyste měli pitnou vodu u sebe a užívali si dostatek odpočinku v odstínech.

Večery v Singapuru jsou chladnější s teplotami klesajícími na 24 stupňů Celsia. To znamená, že i v létě můžete potřebovat svrchní oděv, když se vracíte do hotelu nebo na večeři.

V Merlion Park si můžete užít příjemný pobyt v jakémkoli ročním období. Pro najlepší zážitok doporučujeme návštěvu parku v době období nízkých srážek, kdy je slunce často na obloze. Pokud navštívíte park v období vyšších srážek v říjnu až lednu, doporučujeme si přibalit deštník.

V Merlion Parku si můžete vychutnat nádherný výhled na zátoku Marina Bay za které pobyt v parku stojí. Nechte si však poradit, jak se v tak tropickém podnebí chovat, aby tě nezklamalo počasí!


Záruka za nejlepší cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky