Objevte nejvýhodnější letenky

Spojené státy americké Savannah Historic District, Georgia

Letenka Spojené státy americké Savannah Historic District, Georgia


Savannah Historic District leží v americkém státě Georgia a je domovem neuvěřitelně krásné a dobové architektury, která zůstala zachována po mnoho let. Kromě toho je tato oblast také známá svými vynikajícími restauracemi, které nabízí gastronomické zážitky pro každého návštěvníka.

Pokud plánujete návštěvu tohoto okouzlujícího města, nemůžete se nechat unést jeho bohatou historií a charmantní atmosférou. A co se týče cestování na toto místo, neexistuje lepší možnost, než si rezervovat letenku do Savannah.

Existuje mnoho dopravních společností, které nabízejí letenky do Savannah, a to za velmi přijatelnou cenu. Jednou z nejpopulárnějších je dopravní společnost Delta Air Lines, která nabízí spojení do Savannah z těch největších letišť po celém světě. Další dopravní společnosti, které nabízejí cesty do této oblasti, jsou například American Airlines, United Airlines a Southwest Airlines.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv z výše uvedených dopravních společností, budete si moci užít konfortní let a narazit rychle na své cílové letiště. Jakmile dorazíte do Savannah, můžete si užít krásný výhled na město z vašeho okna letadla.

Savannah nabízí mnoho skvělých možností pro Vaši návštěvu, za pouhých 4 hodiny a 30 minut letu z Washingtonu DC se dostanete do města ležícího v jihozápadní Georgii. Můžete se projít po historickém River Streetu, prohlédnout si místní památky a navštívit mnoho místních restaurací a barů, které nabízí vynikající jídlo a pití.

Závěrem lze říci, že návštěva Savannah Historic District v Georgii je ideálním místem pro ty, kteří chtějí prozkoumat krásy a historii Spojených států Amerických, zároveň však uvítají pohodlí a rychlost letu spojení těchto míst. Takže si neváhejte zarezervovat svou letenku do Savannah a užít si nezapomenutelnou dovolenou plnou historie, kultury a gastronomických zážitků.


Počasí Spojené státy americké Savannah Historic District, Georgia


Spojené státy americké mají celkově rozmanité klimatické podmínky v závislosti na konkrétní geografické oblasti. V případě Savannah Historic District v Georgii se jedná o oblast s mírným a vlhkým podnebím.

Teploty v této oblasti se pohybují během roku od průměrných hodnot kolem 10°C v lednu až po teploty okolo 32°C v červenci a srpnu. Nejvyšší teploty v průběhu roku však často překračují tuto hodnotu a mohou se dostat až k 38-40°C. To umocňuje význam správného hydratačního režimu, kdy by měl být dostatečný přísun tekutin.

Charakteristickým rysem počasí v Savannah Historic Districtu je vysoká vlhkost vzduchu, která je spojena i s větším množstvím srážek. Mírné až silné deště jsou zde přítomny po celý rok, s největšími srážkovými obdobími v průběhu jarních a letních měsíců. Tento fakt může ovlivnit plánování aktivit, takže je vhodné být připraven také na období s deštivějším počasím.

Naproti tomu, v zimních měsících je v této oblasti málo srážek a zároveň mírné teploty umožňují i pobyt venku. To se pro turisty, kteří se zajímají o prohlídku historického centra města, nabízí jako ideální období.

Celkově lze říci, že počasí v Savannah Historic Districtu Georgia je vlhké a mírné s vysokou pravděpodobností dešťových srážek v průběhu jara a léta. Na druhé straně jsou zimní měsíce vhodné především k prohlídkám památek. Je však nutné pamatovat na nutnost hydratačního režimu zejména v letních měsících, kdy mohou být teploty velmi vysoké.


Dovolená Spojené státy americké Savannah Historic District, Georgia


Pokud hledáte místo na dovolenou, které vám nabídne nejen naprosté pohodlí, ale také historickou atmosféru a krásnou přírodu, pak by Savannah Historic District v Georgii mohl být ta správná volba pro vás.

Savannah Historic District je jedinečné místo, které se nachází v samém srdci Savannah - města s bohatou historií a krásnou architekturou. Tento historický okrsek pokrývá více než 2,5 km² a obsahuje více než 1 100 historických budov a památek, včetně kostelů, muzeí a historických domů.

Savannah Historic District byl založen v roce 1733 zakladatelem Georgie - Jamesem Oglethorpem. Od té doby se zde nachází mnoho krásných a historických budov, které jsou zachovány pro návštěvníky, aby si mohli prohlédnout a uvést si, jak vypadalo život v této části USA v minulosti.

Výlet do Savannah Historic District je pro návštěvníky vynikající příležitostí prozkoumat historii a kulturu tohoto regionu, jakož i ochutnat místní kuchyni a skvělou atmosféru. Můžete se procházet po skalnatých stezkách, obdivovat krásné historické budovy, odpočinout si na nádherných náměstích, navštívit místní muzea, nebo se projet historickým kočárem až k řece Savannah.

Mezi nejvýznamnější památky a atrakce patří muzeum Telfair Academy of Arts and Sciences, které si můžete prohlédnout za úhradu a zahrnuje velkou sbírku umění a výstav. Také stojí za to navštívit historický dům Juliette Gordon Low Birthplace, který byl domovem zakladatelky dívčího skautingu a dnes je zde umístěné muzeum o jejím životě a o skautingu.

Navštivte také Tybee Island, Malé Havajské ostrovy, kde naleznete nádherné pláže a charakteristicky zdobené domy a botanickou zahradu.

Savannah Historic District v Georgii je skvělým místem pro dovolenou pro všechny, kteří se zajímají o historii a kulturu. Nabízí mnoho zábavy a věcí, které stojí za vidění. Určitě si užijete i místní kuchyni a atmosféru. Můžete užít turistiku, projít se po uličkách a oblíbených parkách, navštívit muzea, ale i říční projížďku lodí. Navštivte Georgii a užijte si krásné a památkami protkané prostředí.


Ubytování Spojené státy americké Savannah Historic District, Georgia


Savannah Historic District, Georgia je jeden z nejkrásnějších a nejvýznamnějších historických districtů v USA. Tyto historické ulice jsou plné starých domů, muzeí, parků a galerií, které připomínají slavnou minulost města. Pokud hledáte ubytování v historickém centru Savannah, existuje mnoho možností pro návštěvníky různých rozpočtů.

Pokud si přejete luxusní a elegantní ubytování v samotném srdci centra, doporučujeme vám hotel Hyatt Regency Savannah. Tento hotel nabízí krásné a prostorné pokoje s balkony a terasami, kde si můžete vychutnat krásný výhled na řeku Savannah a okolní budovy. Pro hosty jsou zde k dispozici také bazén a fitness centrum.

Pokud hledáte něco více klasického a tradičního, existuje mnoho bed and breakfast nabízejících ubytování v historickě cenných domech. Jedním z nejpopulárnějších je Armstrong Inns Bed and Breakfast, který se nachází v komplexu devíti historických domů. Tyto domy jsou úžasně zachované a dokonale se hodí k pocitu městského charakteru centra Savannah.

Pro ty, kteří hledají ubytování s rodinnou atmosférou, je tu Hostel World Famous Faulty Tower. Hostel se nachází v srdci historického distriktu v centru Savannah a nabízí prostorné pokoje a společné prostory pro hosty. Neobvyklý a zábavný design tohoto hostelu z něj činí nezapomenutelnou destinaci pro vaší návštěvu města.

Máte-li rádi ubytování s více neformálním a moderním charakterem, Savannah Urban Lofts nabízí ubytování v dokonale zrekonstruovaných budovách s moderním designem. Tato ubytování jsou pohodlná a plně vybavená pro pohodlné a nezávislé ubytování v centru města.

V závěru lze říci, že pokud hledáte ubytování v historickém centru Savannah, máte mnoho možností. Od luxusních hotelů po tradiční bed and breakfast, moderní lofts a neformální hostely, každý si zde najde to pravé. Ať už se rozhodnete pro jakékoli ubytování, zůstanete obklopeni krásným prostředím a nezapomenutelným charakterem tohoto nádherného města v USA.


Nejčastější dotazy a odpovědi Spojené státy americké Savannah Historic District, Georgia


1. Jak se dostanu do Savannah Historic District v Georgii?

Nejlepší způsob, jak se dostat do Savannah Historical District v Georgii, je letecky nebo autem. Letiště Savannah/Hilton Head International Airport (SAV) nabízí spojení s mnoha americkými městy a je vzdálené jen pár minut jízdy od historické části města. Pokud se rozhodnete jet autem, Savannah Historic District se nachází na křižovatce dálnic Interstate 16 a 95, které vedou z Atlanty a Jacksonville v Floridě.

2. Kde se dá parkovat v Savannah Historic District?

Savannah Historic District nabízí několik možností parkování. Můžete zaparkovat na některém z mnoha parkovišť, která jsou rozptýlená po celém historickém centru. Nejlepší je využít garáže v River Street nebo Whitaker Street, kde jsou parkoviště k dispozici po celý den.

3. Jak se mohu prohlédnout Savannah Historic District?

Savannah Historic District je nejlépe prozkoumat pěšky nebo na kole. Kolem historického centra jsou označené chodníky, které vedou k nejvýznamnějším památkám města. Existuje také mnoho turistických společností, které nabízejí pěší prohlídky s průvodcem.

4. Co jsou nejnavštěvovanější památky v Savannah Historic District?

Mezi nejoblíbenější památky v Savannah Historic District patří Forsyth Park, River Street, Telfair Academy of Arts and Sciences a Cathedral of St. John the Baptist. Další oblíbenou aktivitou je projížďka kočárem po historickém centru města.

5. Kdy je nejlepší doba na návštěvu Savannah Historic District a Georgie?

Nejlepší doba na návštěvu Savannah Historic District a Georgie je od března do května nebo od září do listopadu. Teploty jsou příjemné a turistické atrakce jsou méně přeplněné. V létě mohou být teploty velmi vysoké a ve vnitrozemí Georgie velmi vlhké. V zimě může být méně turistů, ale teploty mohou být chladnější.


Záruka za nejlepší cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky