Objevte nejvýhodnější letenky

Zimbabwe Nyakasanga Safari Area

Ubytování Zimbabwe Nyakasanga Safari Area


Zimbabwská Nyakasanga Safari Area je oblast, která je známá pro svou rozmanitou divočinu a množství přírodních krás. Kdo by si nechtěl prožít nezapomenutelnou dobrodružnou cestu mezi zvířaty v proslulém africkém safari?

Pro turisty, kteří hledají mnohé druhy zvířat, kromě turistiky a přírodních krás, není Zimbabwe Nyakasanga Safari Area lepším místem pro ubytování. Tato oblast se rozkládá na ploše přibližně 550 000 hektarů a nabízí nejen úžasnou přírodu, ale také skvělé možnosti pro úchvatné safari.

Zimbabwe Nyakasanga Safari Area je pro svou unikátní polohu a velikost chráněna jako národní park. V oblasti se nachází řada luxusních kempů, lodžií a dalších možností ubytování, které umožňují hostům vychutnat si přírodní krásy v nádherných a komfortních podmínkách.

Luxusní ubytování v Zimbabwe Nyakasanga Safari Area nabízí všem hostům výhled na zajímavou a rozmanitou divočinu. Turisté se mohou těšit na opakující se zastavení při náhledu do očí slonů, leopardů, slonů, bizonů, hyen, krokodýlů, varanů, hadů, šimpanzů, baboonů a dalších exotických zvířat.

Všechny lodže v oblasti Zimbabwe Nyakasanga Safari Area nabízí svým hostům čisté, moderně vybavené pokoje s vlastní koupelnou. Vysokorychlostní připojení k internetu a společenské prostory patří k standardu ubytování v této oblasti.

Turističtí operátoři v Zimbabwe Nyakasanga Safari Area nabízejí několik škálu ubytování. Pokud hledáte luxusní ubytování v soukromí, můžete si vybrat z řady lodží, které nabízejí služby podle vašich přání.

Kempování je další možnost, jak si získat mnohá vzpomínky na tuto oblast. V kempu najdete vše, co potřebujete pro odpočinutí a příjemný pobyt. Kempování je vhodné zejména pro turisty s omezeným rozpočtem a kteří se nechtějí vzdát možností, které nabízí příroda.

Mnoho lodží nabízí také služby v zázemí, jako jsou bazény, restaurace, bary, masáže a další. Tyto služby uspokojí i ty nejnáročnější klienty, kteří som hledají velký komfort a pohodlí.

V oblasti Zimbabwe Nyakasanga Safari Area si můžete užít náročné turistické výpravy, kdy budete kráčet přírodou a poznávat různé druhy zvířat, a zároveň si užijete velký komfort v luxusním ubytování. Pro ty, kteří se nechtějí vzdát ani jednoho, je tato oblast ideálním cílem pro turistiku a ubytování.


Letenka Zimbabwe Nyakasanga Safari Area


Letenka do Zimbabwe Nyakasanga Safari Area se stává stále populárnější mezi cestovateli, kteří touží po skutečném dobrodružství v divočině. Tento národní park leží v severní části Zimbabwe a je jedním z největších safari oblastí v zemi.

Nyakasanga Safari Area se rozprostírá na území téměř 2000 kilometrů čtverečních a nabízí neuvěřitelně různorodou faunu a floru. Navštívit zde můžete všechny "velké pětky" - slona, lvího, leoparda, nosorožce a buvola, kteří žijí v této oblasti. Kromě toho najdete zde i méně známé druhy - jako jsou například šakal, hyena či gepard. Milovníci ptáků budou nadšeni z více než 350 druhů ptáků, kteří se zde vyskytují.

Zimbabwský národní park je pro cestovatele, kteří vyhledávají přírodu a dobrodružství, velkým lákadlem. Můžete se vydávat na celodenní safari v doprovodu místních průvodců a objevovat krásy divočiny. Pokud máte radi adrenalinová zážitky, můžete se také zapojit do pozorování levů nebo i projížďky v ostrém autě ve společnosti slonů.

Zimababwe sází na ochranu přírody a tuto oblast řídí důsledný plán ochrany přírody. Toto znamená, že zdejší divočina je stále v přírodním stavu a leckdy máte pocit, že jste jediní turisté v této oblasti světa. Na safari nebudete potkávat velké množství aut a turistických skupin, což přispívá ke skutečnému dobrodružství.

Cesta do Zimbabwe Nyakasanga Safari Area může být trochu delší, ale to se vyplatí. Obvykle se vyrazí z hlavního města Zimbabwe - Harare a cesta do Nyakasanga oblasti trvá přibližně 5-6 hodin. Na letištích v Harare a Vic Falls můžete najít lety z evropských měst přes Johannesburg v Jižní Africe. Cena letenek se liší podle sezóny a provozovatele letů.

Zimbabwský národní park Nyakasanga se stává velkým lákadlem pro turisty z celého světa, kteří chtějí zažít skutečné africké safari. Cesta na tuto nezapomenutelnou cestu stojí za to.


Dovolená Zimbabwe Nyakasanga Safari Area


Zimbabwe je jedním z nejkrásnějších a nejdivočejších míst na světě, zejména díky svým úžasným Národním parkům. Nyakasanga Safari Area se nachází v provincii Mashonaland Central v Zimbabwe. Tento park je deníkem každého milovníka divoké fauny a flóry, protože zde je hojná populace divokých zvířat a tropických rostlin.

Park byl původně založen jako soukromý lovecký pozemek a později byl přeměněn na chráněnou oblast, protože se zde vyskytuje mnoho ohrožených druhů, které se zde cítí v bezpečí.

Nyakasanga Safari Area je domovem mnoha druhů savců, včetně slonů, bufalů, levhartů, gepardů, hyen, krokodýlů a mnoha dalších, a to vše můžete vidět na safari nebo při procházce parkem. Okolní krajina je rovněž nádherná - park je obklopen kopci a velkými travnatými pláními, které poskytují opravdu nádherné výhledy.

K dispozici jsou různé možnosti ubytování v parku, včetně tendového tábořiště nebo pohodlných chat. Tyto typy ubytování umožňují návštěvníkům být co nejblíže k přírodě a zároveň poskytují maximální pohodlí a ochranu.

Pro ty, kteří mají zájem o nevšední zážitek, doporučili bychom projížďku ve vedlejším blízkém městě, kde si můžete prohlédnout místní kulturu, tradice, kuchyni a další zajímavosti.

Nyakasanga Safari Area rozhodně stojí za návštěvu pro cestovatele, kteří chtějí zažít úžasnou a nezapomenutelnou dovolenou s exotickou divokou přírodou. Pokud tedy hledáte místo, kde můžete upřednostňovat své zájmy v přírodě, pak je Zimbabwe Nyakasanga Safari Area tou nejlepší volbou pro vás!


Počasí Zimbabwe Nyakasanga Safari Area


Zimbabwe je země, která je pro své přírodní bohatství a krásné krajinu velmi oblíbená mezi turisty. Jedním z míst, které v poslední době získává na popularitě, je Nyakasanga Safari Area. Chcete-li se o tomto místě dozvědět více, přečtěte si následující článek.

Nyakasanga Safari Area se nachází na severu Zimbabwe, v okolí řeky Zambezi. Tento národní park se rozprostírá na území 4 000 hektarů a je domovem pro velké množství afrických zvířat a rostlin. Turisté sem vyrážejí především kvůli pozorování zvířat, ale také pro procházky v přírodě a různé aktivity, jako je například rybaření.

Počasí v Nyakasanga Safari Area je charakteristické pro tropickou oblast. To znamená, že zde panuje horké a vlhké počasí po většinu roku. Průměrná teplota se pohybuje okolo 30 stupňů Celsia a vlhkost je vysoká. Nejteplejší období přichází v prosinci a v lednu, v tuto dobu se teplota v průměru výrazně zvyšuje.

V období dešťů, které trvá od listopadu do března, se mohou vyskytnout lokální přívalové deště. Tyto deště zvyšují množství vody v řece Zambezi a způsobují oživení vegetace, což má pozitivní vliv na místní zvířata.

Nejlepší období pro návštěvu Nyakasanga Safari Area je v období sucha, které trvá od června do září. Tehdy je mnohem snáze zvířata pozorovat, protože mají menší šanci se skrýt v husté vegetaci. V této době se také snižuje vlhkost a teploty jsou příjemnější.

V Nyakasanga Safari Area můžete pozorovat řadu zvířat, jako jsou například sloni, buvoli, lvi, leopardi, gepardi nebo hyeny. V řece Zambezi zase najdete mnoho druhů ryb a dalších vodních živočichů. Pokud se chystáte na procházku, můžete potkat například opice, dikobrazce nebo různé druhy plazů.

Závěrem lze říci, že Nyakasanga Safari Area je skvělým místem pro ty, kteří se chtějí setkat s africkou přírodou s výjimečným a neopakovatelným způsobem. Připravte se na horké počasí, na pozorování zvířat za každého počasí a vychutnávejte si krásy národního parku.


Nejčastější dotazy a odpovědi Zimbabwe Nyakasanga Safari Area


1) Jaká zvířata žijí v Zimbabwe Nyakasanga Safari Area?
Zde nalezneme například slony, nosorožce, lvy, levharty, gepardy, hyeny, antilopy nebo zejce, které zde můžeme spatřit.

2) Jaký je nejvhodnější čas na safari v této oblasti?
Nejlepší čas na safari v Zimbabwe Nyakasanga Safari Area jsou suché zimní měsíce od května do října, kdy je k vidění největší množství zvířat.

3) Jaké jsou doporučené oblečení a vybavení pro safari?
Doporučuje se nosit světlé, přiléhavé a prodyšné oblečení, které chrání před sluncem a hmyzem. Nesmí chybět sluneční brýle, krém na opalování a kvalitní binokuláry.

4) Je nutné očkování pro pobyt v této oblasti?
Očkování je doporučené proti žluté zimnici a malárii. Doporučuje se informovat se u svého lékaře před cestou do této oblasti.

5) Jaké jsou možnosti ubytování v Zimbabwe Nyakasanga Safari Area?
V oblasti je možné ubytování v kempech, lodgích nebo luxusních vilách, v závislosti na preferencích a rozpočtu cestovatele.

6) Jaké jsou nejlepší aktivity, které si mohu v Zimbabwe Nyakasanga Safari Area užít?
Kromě samotného safari je možné se v této oblasti věnovat například rybaření, plavání, pěší turistice, nebo výletům na místní vyhlídky.


Záruka za nejlepší cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky