Objevte nejvýhodnější letenky

Austrálie Phillip Island (Victoria)

Dovolená Austrálie Phillip Island (Victoria)


Phillip Island je malebný ostrov v jižním pacifiku s bohatou historií a krásnou přírodou. Nachází se nedaleko pobřeží australského kontinentu v Melbourne a je oblíbeným cílem turistů z celého světa. Phillip Island nabízí mnoho turistických atrakcí, z nichž většina je spojena s jeho geologickým původem a neopakovatelnou přírodou.

Jednou z největších turistických atrakcí na Phillip Island je pozorování tučňáků. Ostrov je domovem největšího kolonie malých tučňáků na světě, což z něho dělá ideální místo pro sledování jejich chování při příchodu do útesů. Každý večer se ledové ptáci vrací na ostrov, kde tráví noc v kolonii, a turisté mohou sledovat jejich příchod z vyhlídkových plošin. Pro milovníky tučňáků je tu k dispozici i speciální prohlídka, kde se mohou blíže seznámit s chováním těchto roztomilých ptáků.

Další zajímavou turistickou atrakcí na ostrově je navštěvování ostrůvku Seal Rocks. Tyto ostrůvky jsou domovem mnoha druhů tuleňů, kteří se zde mohou pozorovat v přirozeném prostředí. Existují i speciální lodní plavby, které vás vezmou kolem ostrova a umožní pozorovat divoký život tuleňů v jejich vlastním prostředí.

Kromě toho nabízí Phillip Island mnoho krásných písečných pláží, stejně jako mnoho cyklostezek a turistických cest, které vedou kolem útesů a pobřeží. Turisté zde také mohou navštívit promenádu, kde se nachází mnoho obchodů a restaurací, kde si mohou nakoupit suvenýry a ochutnat místní speciality.

Pokud hledáte ubytování na Phillip Island, není třeba se obávat - nabídka je zde velmi široká, ať už hledáte luxusní hotel nebo kemp. Některé hotely nabízejí dokonce i vlastní vyhlídkové plošiny pro pozorování tučňáků. Protože jde o velmi populární turistický cíl, je dobré rezervovat ubytování v předstihu.

V souhrnu lze říci, že Phillip Island je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a pohodu v krásné přírodě. Ostrov nabízí mnoho zajímavých aktivit a turistických atrakcí, ať už hledáte pozorování fauny a flóry nebo jen odpočinek na pláži. Nezapomeňte si koupit suvenýry, aby vám později při pohledu na ně připomínaly vaše nezapomenutelné zážitky z Phillip Island.


Ubytování Austrálie Phillip Island (Victoria)


Phillip Island je ostrov nacházející se na jihu Austrálie, v oblasti Victoria. Oblast je populární mezi turisty kvůli své přírodě a zvířecímu životu. Tento ostrov nabízí velkou řadu aktivit a atrakcí, které můžete celodenně samostatně objevovat.

Pokud plánujete pobyt na Phillip Islandu, nejdůležitější věc co byste měli řešit, je samozřejmě ubytování. Ostrov nabízí velký výběr ubytování pro každého. Najdete zde například hotely, turistické resorty, apartmány, hostely a prázdninové domy.

Jeden z nejpopulárnějších typů ubytování na Phillip Islandu jsou prázdninové domy. Tato volba se hodí pro všechny, kteří hledají ubytování kde si svůj pobyt mohou naplánovat na míru, včetně vlastní stravování pro celou rodinu nebo skupinu přátel. Prázdninové domy na ostrově se nachází v blízkosti většiny hlavních atrakcí a nabízí často i bazény a zahradu. Kromě prázdninových domů můžete najít i apartmány a malé turistické resorty s velkou nabídkou služeb.

Hostely jsou dalším typem ubytování nabízející se na Phillip Islandu. Tyto hostely jsou ideální pro ty, kteří chtějí strávit několik nocí na ostrově za velmi přijatelnou cenu. Hostely obvykle nabízejí společné ložnice nebo soukromé pokoje a společné sociální zařízení. Hostely jsou také skvělá volba pro jednotlivce nebo skupiny, kteří chtějí seznámit s dalšími lidmi a sdílet své zážitky z pobytu na Phillip Islandu.

Pokud máte rádi luxus, určitě si vždy můžete vybrat vyšší kategorie ubytování, jako jsou hotelové pokoje nebo turistické resorty. Tyto ubytovací možnosti nabízejí prvotřdní služby a obvykle mají vlastní restauraci, kde si můžete vychutnat kulinářské pochoutky Austrálie. Tyto luxusní ubytování najdete především v oblasti Cowes, která je hlavním městem Phillip Islandu.

Bez ohledu na to, jaké ubytování si zvolíte, pobyt na Phillip Islandu bude určitě nezapomenutelným zážitkem plným přírodních krás a neuvěřitelných zážitků. Mnoho turistů zůstane na ostrově po celý týden, aby si užili všech aktivit, které nabízí. Můžete si prohlédnout místní faunu a flóru, vidět kolonii tučňáků nebo se projet na motocyklu jízdní na okruhu Phillip Island Grand Prix. Ubytování v těchto okolnostech je pro návštěvy na ostrově Victoria rozhodně velmi atraktivnější a dá se říci, že i ve srovnání s celkovou cenovou kalkulací je zde k ubytování velmi dobrý poměr cena/výkon,protože kromě ubytování zde naleznete velkou škálu služeb a zážitků, které jak budoucí návštěvníci ostrova Victoria již jistě ocení, během svého budoucího pobytu.


Počasí Austrálie Phillip Island (Victoria)


Phillip Island je ostrov ležící na jihu Austrálie v oblasti Victoria. Ostrov je velmi populárním místem, zejména díky svému unikátnímu ekosystému, který zahrnuje zvířata, jako jsou tasmánská čerta, koalové a mnoho dalších.

Jedním z dalších důvodů, proč je Phillip Island tak oblíbený, je jeho klima. Ostrov má mírné a vlhké klima, s průměrnou teplotou kolem 20°C během léta a kolem 14°C v zimě.

V létě (prosinec - února) jsou teploty velmi příjemné a vhodné pro koupání v oceánu. Voda má průměrnou teplotu kolem 18°C a je ideální pro surfování, plavání a další vodní sporty. Počasí bývá slunečné a jasné, ale může docházet k větrnému počasí.

V zimě (červenec - srpen) se teploty snižují a bývá větrno. Průměrná teplota v této době je kolem 12°C, takže se doporučuje mít sebou teplé oblečení. Za deštivých dnů může být na ostrově velmi vlhké.

Celkově vzato je počasí na Phillip Islandu velmi příjemné, s minimem extrémních podmínek. Ostrov je ideální pro návštěvu jak v létě, tak v zimě, a nabízí návštěvníkům mnoho možností pro aktivní i relaxační dovolenou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Austrálie Phillip Island (Victoria)


1. Jak se dostanu na Phillip Island?

Nejlepší způsob, jak se dostat na Phillip Island, je autobusem nebo autem. Z Melbourne je to cca 90 minut jízdy. K dispozici jsou také organizované výlety.

2. Kdy je ten nejlepší čas navštívit Phillip Island?

Nejlepší čas na návštěvu Phillip Islandu je od září do května, kdy je k vidění mnoho místních druhů ptáků a najdete zde i zvláštní druh plazů - tuatary. V zimě na Islandu bývá zima a mrzne, proto návštěva není tak příjemná.

3. Co je možné vidět na Phillip Island?

Phillip Island patří k hlavním turistickým atrakcím a můžete se zde podívat na sloní a tuleňí kolonii, kamenné útvary a zvláštní tuatary (reptilie).

4. Jaký je vstup do parku se sloními a tuleňími koloniemi?

Výlet do parku stojí přibližně $ 20 dolarů na osobu, pro děti jsou slevy. Lze i koupit lístky na celodenní vstup, na turistické atrakce.

5. Co dělat na Phillip Islandu, když prší?

V případě deštivého počasí doporučujeme návštěvu muzea motocyklových závodů, rybářského muzea nebo interaktivního muzea přírodní historie.


Letenka Austrálie Phillip Island (Victoria)


Austrálie je jednou z nejkrásnějších a nejexotičtějších destinací na světě. Rádi byste navštívili tento nádherný kontinent, ale nevíte, kam vyrazit? Doporučujeme vám navštívit Phillip Island v oblasti Victoria.

Phillip Island je malý ostrov, který se nachází 90 minut jízdy od Melbourne. Ostrov má velmi bohatou historii a proslavil se zejména díky své překrásné přírodě a zvířatům, která zde žijí.

Zvířata Phillip Islandu jsou největší turistickou atrakcí. Naším tipem je určitě navštívit v případě, že se na ostrov dostanete, jeden z nejslavnějších a nejnavštěvovanějších míst – Opatství St Mary. Zde se můžete projít vzdálenou krajinou, kde potkáte nejen množství oveček, ale také koaly a klokany. V této oblasti se také nachází kruh se sochami, kde jsou symbolizovány čtyři elementy, jejichž spojováním vzniká pátý – Duch.

Dále v oblasti Victoria můžete navštívit také nejstarší botanickou zahradu v zemi s názvem Royal Botanic Garden Melbourne. Tento park je obklopen krásnými zelenými loukami a je plný exotických rostlin a stromů, které vám zaručí úžasný zážitek.

Pokud máte rádi adrenalin, můžete využít také jednu z nejvýznamnějších turistických atrakcí – Phillip Island’s Wildlife Conservation Reserve. Zde si můžete užít atrakce, jako je třeba sousto v poboře nebo projížďka na quadu. Také se zde budete moci setkat se správnou australskou faunou, jako jsou třeba krokodýli, hadi, arašídy nebo klokani.

V neposlední řadě si nenechte ujít největší závod těchto zemí – Phillip Island Grand Prix Circuit. Tento závodní okruh má nejenom neuvěřitelně krásnou polohu na pobřeží, ale také je hojně navštěvován závodníky z celého světa, kteří soutěží v závodech na motorkách, formuli nebo některém z dalších sportů.

Je nepochybné, že Phillip Island je jedním z nejkrásnějších a nejpopulárnějších turistických místní v regionu Victoria v Austrálii. Takže co teď? Složte si kufry a vyrazte na nezapomenutelnou dovolenou na Phillip Island!


Záruka za nejlepší cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky