Objevte nejvýhodnější letenky

Kambodža Kandal Market

Počasí Kambodža Kandal Market


Kambodža je zemí, která se nachází v jihovýchodní Asii. Její podnebí je tropické, což znamená, že většina roku je horká a vlhká. Klima se však může lišit v různých oblastech země, například i v hlavním městě Phnom Penh.

Jeden z nejznámějších trhů v Phnom Penh je Kandal Market, který se nachází v oblasti zvané Kandal. Tento trh je oblíbený jak mezi místními, tak i mezi turisty, kteří přijíždějí do města.

V závislosti na ročním období může počasí ovlivňovat návštěvu trhu. V období od července do října je možné, že v této oblasti Kambodže bude silný déšť a bouřka. Průměrná teplota v tomto období se pohybuje kolem 31°C. Pokud tedy plánujete návštěvu Kandal Market v těchto měsících, je dobré si vzít deštník a vhodné oblečení.

V období od listopadu do února je počasí mnohem příjemnější, protože slunce je méně intenzivní a nejsou tak vysoké teploty. Průměrná teplota v tomto období se pohybuje kolem 27°C. To znamená, že je to ideální období k návštěvě trhu bez pocitu vyčerpání teplem.

V období od března do června mohou být teploty velmi vysoké a může být velmi vlhko. Průměrná teplota v tomto období se pohybuje kolem 35°C. Tato období jsou také náchylná k silnému dešti a bouřkám.

Vzhledem k tomu, že trh Kandal Market se nachází venku, je důležité být obezřetný při návštěvě v období dešťů. Pokud se chystáte na návštěvu trhu, je doporučeno vyhledat informace o aktuálním počasí před odjezdem.

V každém případě je Kandal Market stále skvělým místem pro návštěvu, ať už je počasí jakékoliv. Na trhu najdete všechny druhy místních výrobků a specialit, jako jsou oblečení, jídlo, suvenýry a mnoho dalšího. Takže si stačí vybrat správný čas a můžete si užít návštěvu této oblíbené atrakce v Phnom Penhu.


Dovolená Kambodža Kandal Market


Kambodža je krásná a neuvěřitelně zajímavá země, která láká návštěvníky svými úchvatnými památkami, obrovskou duchovní bohatostí a neopakovatelným zvukem. Pokud se rozhodnete navštívit tento úžasný koutek světa, nezapomeňte v Kambodži navštívit Kandal Market. Tento trh se nachází v centru města Phnom Penh a je známý pro nabídku širokého sortimentu zboží, obchodních krámů, restaurací a stánků s jídlem.

Kandal Market odráží autentickou atmosféru Kambodže, což zahrnuje i tradiční výrobky a potraviny, jako jsou např. šperky, tradiční kroje, koření, ryby a mnoho dalších produktů, které se v této regionální části světa pěstují a vyrábějí. Trh je nejvíce rušný v ranních hodinách, kdy jsou prodávající nejvíce aktivní. Můžete zde také slyšet hudební nástroje jako ty nejtradičnější, například xylofon či manžety.

Mezi nejzajímavější předměty, které na trhu dorazí, patří džem z banánů, ovoce a zelenina, které jsou tu k dostání. Můžete si zakoupit také použité oblečení a jiné zboží, které zde prodávají místní obyvatelé. Na trhu jsou také některé speciality, jako je například krokodýlí maso a hovězí jazyk.

V Kambodži má menší nákupní svět ty nejnižší ceny, takže pokud máte chuť si zakoupit nějaký suvenýr, je Kandal Market to správné místo, kde byste měli začít. Pokud se vám trh zalíbí, můžete zde strávit i celý den. Prostorné uličky a krámky nabízejí příjemné prostředí pro procházení a nakupování. Navíc, pokud máte rádi místní kuchyni, můžete si zde vychutnat některé z nejlepších tradičních pokrmů.

V bezprostřední blízkosti trhu se nachází i řada dalších zajímavých míst a atrakcí města Phnom Penh, včetně Slonoví hory, Královského paláce či muzea Toul Sleng. Takže, pokud se plánujete vydat na dobrodružnou cestu do Kambodže, nezapomeňte navštívit Kandal Market a prozkoumat všechny jeho barvy, vůně a zvuky. Budete mít nezapomenutelné zážitky, které si budete pamatovat ještě dlouho po vašem návratu domů.


Letenka Kambodža Kandal Market


Kandal Market, nacházející se ve městě Phnom Penh, představuje pro turisty velmi zajímavé místo, kam se rozhodně vyplatí vydat. Pokud plánujete navštívit Kambodžu a Phnom Penh, je toto tradiční tržiště jedno z míst, která byste si neměli nechat ujít.

Kandal Market, také známý jako Phsar Kandal, má za sebou velmi bohatou historii. Byl postaven na konci 19. století a od té doby přežil několik válek a politických změn. Dodnes zůstává jedním z nejdůležitějších míst v Phnom Penh pro nákupy a nakupování.

Kandal Market se rozprostírá na ploše víc než 4 000 metrů čtverečních a nabízí návštěvníkům širokou škálu zboží, včetně oblečení, potravin, suvenýrů a kosmetiky. Tržiště je plné tradičních Kambodžanů, kteří nabízejí své zboží a snaží se o přímou interakci s kupujícími. Jejich úsměvy a vlídná slova jistě vytvoří velmi přátelskou atmosféru.

Co se týče jídla, Kandal Market nabízí mnoho možností. Jeho stánky lákají návštěvníky k ochutnávce kambodžských specialit, jako jsou rybí pasty nebo pho (tradiční polévka). Ale najdete zde i stánky s ovocem a zeleninou či s lahodnými sladkostmi.

V Kandal Market se můžete setkat s pozoruhodnými lidmi a vystát zde také hodiny, jen abyste prošli celým tržištěm. Naproti tomu se musíte připravit na množství hluku a rušné křižovatky pro pěší.

Výhodou návštěvy Kandal Market je také jeho umístění. Nachází se v centru Phnom Penh, což vám umožní podniknout další výlety po městě. Kromě toho se jedná o velmi levnou destinaci, takže nemusíte obavy z překročení svého rozpočtu.

Pokud máte rádi nákupování, kulturu a jídlo, Kandal Market je bezpochyby místem, které byste si měli užít během své návštěvy Kambodži. Ať už jste tam z jakéhokoli důvodu, tato tržnice vás rozhodně zaujme a zůstane vám v paměti jako jedna z vašich nezapomenutelných zážitků.


Ubytování Kambodža Kandal Market


Kambodža je země bohatá na historii a památky, a proto mnoho turistů z celého světa navštěvuje tento klenot jihovýchodní Asie. Mezi nejnavštěvovanější místa patří Kandal Market. Tato tržnice se nachází v hlavním městě Phnom Penh a nabízí nejen zboží, ale také možnost ubytování.

Kandal Market je oblíbeným místem pro nákup místních produktů. Můžete zde najít nejen potraviny, ale také oblečení, obuv, kosmetiku a mnoho dalšího. Trh funguje každý den a přitahuje mnoho turistů i místních obyvatel. Výhodou trhu je jeho poloha v centru města, kde se nachází v blízkosti historických památek a atrakcí.

Ovšem co ještě více zajímavého nabízí Kandal Market? Pokud hledáte cenově dostupné ubytování, nechte se tady ubytovat! Na trhu je k dispozici několik přízemních budov, které nabízejí levné noclehy. Pokoje jsou pro jednu nebo dvě osoby a mají základní vybavení jako postele, ventilátory a sprchu.

Ubytování na trhu nemusí být pro každého, ale pro ty, kteří chtějí získat zážitek z místní kultury, je to skvělá volba. Ceny ubytování se pohybují kolem 5 až 10 dolarů za noc, což je výhodné v porovnání s cenami hotelů v okolí.

Kandal Market navíc nabízí možnost ochutnat místní speciality a zážitky jako nikde jinde. Trh se pro mnoho turistů stává centrem jejich návštěvy, kde mohou zažít pravou atmosféru Kambodže. Trhy patří k nejlepším místům, kde můžete najít ty nejlepší místní speciality, a také se seznámit s místními lidmi.

Kandal Market je rovněž místem, kde se můžete dozvědět více o historii Kambodže a ovlivnění této země buddhismem. Nenechte si ujít návštěvu chrámu Wat Botum, který se nachází v bezprostřední blízkosti Kandal Market. Chrám je nejvýznamnější buddhistické svatyní v Phnom Penh, kde se můžete pozorovat denní kultovní praktiky.

Výhodou ubytování na Kandal Market je také dostupnost mnoha dopravních spojení. Tržiště se nachází v blízkosti hlavní dopravní tepny města, kterou je ulice Monivong. Zde je doprava snadno dostupná a můžete cestovat kamkoli po městě.

V součtu, Kandal Market nabízí nejen nezapomenutelný zážitek nákupu a ubytování, ale také kulturní zážitek, který stojí za to zažít. Pokud plánujete návštěvu Kambodže, není důvod, proč byste neměli navštívit toto oblíbené místo a získat tak neopakovatelný zážitek.


Nejčastější dotazy a odpovědi Kambodža Kandal Market


1. Jaké zboží se na Kambodža Kandal Market prodává?
Na Kambodža Kandal Market se prodávají hlavně potraviny, oblečení, kosmetika, elektronika a různé suvenýry.

2. Kdy má Kambodža Kandal Market otevřeno?
Kambodža Kandal Market má otevřeno každý den od 9:00 do 21:00 hodin.

3. Kde se nachází Kambodža Kandal Market?
Kambodža Kandal Market se nachází v centru Phnom Penhu, konkrétně v oblasti Daun Penh.

4. Lze na Kambodža Kandal Market platit kartou?
Ano, na Kambodža Kandal Market lze platit kartou, ale je doporučeno mít při sobě hotovost.

5. Je možné na Kambodža Kandal Market smlouvat o ceně?
Ano, je možné se o ceně na Kambodža Kandal Market smlouvat, zejména u některých prodejců suvenýrů a oblečení.

6. Jsou na Kambodža Kandal Market k dispozici veřejné záchody?
Ano, na Kambodža Kandal Market jsou k dispozici veřejné záchody.

7. Lze se na Kambodža Kandal Market dostat veřejnou dopravou?
Ano, je možné se na Kambodža Kandal Market dostat veřejnou dopravou, zejména autobusem nebo tuktukem.

8. Existují na Kambodža Kandal Market stánky s tradiční kambodžskou kuchyní?
Ano, na Kambodža Kandal Market existuje několik stánků s tradiční kambodžskou kuchyní, která stojí za ochutnání.

9. Je možné na Kambodža Kandal Market najít nějaké restaurace?
Ano, na Kambodža Kandal Market jsou k dispozici různé restaurace, kde si můžete dát jídlo a pití.

10. Jakou měnou se na Kambodža Kandal Market platí?
Na Kambodža Kandal Market se platí v kambodžských rielsech (KHR), ale některé prodejny přijímají také americké dolary.


Záruka za nejlepší cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky