Objevte nejvýhodnější letenky

Brazílie São Paulo

Nejčastější dotazy a odpovědi Brazílie São Paulo


1) Jaké jsou nejlepší turistické atrakce v São Paulu?

Nejlepší turistické atrakce v São Paulu zahrnují zónu Avenida Paulista, Muzeum umění São Paulo, Pátio do Colégio, Katedrála Sé, Městský park Ibirapuera, Muzeum portugalského jazyka a Mercado Municipal.

2) Kde se nachází nejlepší pláže v Sao Paulu?

São Paulo není přímo u moře, ale nedaleko jsou krásné pláže v přímořských městech, jako jsou Santos, Guarujá nebo Bertioga.

3) Jaký je nejlepší čas na návštěvu São Paula?

Nejlepší čas na návštěvu São Paula jsou měsíce od června do srpna, kdy je zde sucho a teploty jsou příjemné.

4) Jaké jsou nejlepší obchodní centra v São Paulu?

Mezi nejlepší obchodní centra v São Paulu patří Shopping Iguatemi São Paulo, Shopping Eldorado, Shopping JK Iguatemi, Shopping Morumbi a Shopping Vila Olímpia.

5) Kde mohu v São Paulu ochutnat nejlepší brazilskou kuchyni?

Nejlepší místa k ochutnání brazilské kuchyně jsou Mercado Municipal, Restaurante Vila Paraíso, Restaurante La Tambouille a Restaurante Figueira Rubaiyat.


Letenka Brazílie São Paulo


Pokud hledáte exotickou dovolenou a toužíte po poznání nových kultur, zvažte letenku do Brazílie. Sao Paulo je největším brazilským městem ležícím na jihovýchodě země. Díky svému kosmopolitnímu charakteru a rozmanitosti kultury a historie, São Paulo nabízí návštěvníkům nekonečnou paletu zážitků.

Po příletu na letiště Guarulhos v São Paulu, se okamžitě dostanete do víru města. Překypuje zde aktivita, hektický ruch a nabízí se řada možností jak nahlédnout do místní kultury. Pokud hledáte inspirativní zážitky, São Paulo určitě nezklame.

Začít můžete tím nejtradičnějším, co São Paulo nabízí - ulice plné jídel a místních specialit. Brazilci milují své jídlo, a proto je město plné restaurací, kde se můžete ochutnat mnoho místních delikates.

Jedno z turisticky nejvyhledávanějších míst v São Paulu je park Ibirapuera. Tento velkolepý park obsahuje vše, co byste si mohli přát: fontány, květiny, fontány a dokonce i jezero, které návštěvníkům přináší klid a pohodu. Okolí parku tvoří nádherné moderní budovy, které obsahují galerie, divadelní sály a muzea.

Další místa, která stojí za návštěvu, jsou například katedrála Sé, nevyhnutelný mrakodrap Edifício Italia a historická centra uliček. Čím více se budete od centra vzdalovat, tím více budete moci obdivovat místní umění, dochované budovy a také architekturu.

Pro sportovně založené návštěvníky São Paula tu jsou tři nejslavnější fotbalové kluby v Brazílii - Corinthians, Palmeiras a São Paulo. Pokud se dostanete do města v době, kdy se konají zápasy, určitě byste si měli nenechat ujít tuto neskutečnou akci.

A jak jsme už zmínili, São Paulo je velice kosmopolitní a nabízí také spoustu příležitostí pro návštěvníky, kteří se chtějí podívat za hranice Brazílie. Umístěné uprostřed celého venkovního zázemí, zaslíbení tkví v nabídce různých zájezdových kanceláří. Tam najdete příležitost podívat se na blízké okolí a nejen na to. Návštěva Brazílie tak s sebou přináší nesčetné možnosti.

Od samotného počátku až do konce, letenka do Brazílie São Paulo vám zajistí nezapomenutelný zážitek. São Paulo nabízí nejen historii a kulturu, ale také nádhernou architekturu a úchvatné umění. Jestliže plánujete letní dovolenou, určitě zvažte návštěvu São Paula. Budete moci ochutnat neuvěřitelné speciality, navštívit nádherné parky,strávit zlaté okamžiky v galeriích a na koncertech a zároveň seznámit se s úžasnými lidmi a mnoho dalšího. Vydajte se na dobrodružství a zažijte něco naprosto nevšedního.


Ubytování Brazílie São Paulo


Brazílie je velká země s mnoha různými městy a regiony. Jedním z největších a nejvýznamnějších měst v této zemi je São Paulo.

São Paulo je moderní město plné historie, kultury a různých zážitků. Nachází se zde mnoho zajímavých památek, jako je přírodní park Ibirapuera, Muzeum umění São Paulo, katedrála sv. Pavla a mnoho dalších.

Pokud zvažujete návštěvu tohoto města a hledáte vhodné ubytování, máte na výběr mnoho možností.

1. Hotely

São Paulo nabízí řadu luxusních hotelů pro náročné hosty. Zde můžete najít pokoje s veškerým vybavením, jako je minibar, TV, klimatizace, plně vybavená koupelna a mnoho dalšího. Mezi nejznámější hotely patří Palácio Tangará, Tivoli Mofarrej São Paulo a InterContinental São Paulo.

2. Apartmány

Pokud hledáte větší prostor a více soukromí, apartmány jsou dokonalou volbou. V São Paulu najdete spoustu moderních a dobře vybavených apartmánů v různých cenových kategoriích. Například byty v Residencial Itaim, La Residence Paulista nebo L'Hotel PortoBay São Paulo.

3. Hostely

Hostely jsou vynikající pro mladé lidi a lidi na rozpočet. Navíc také nabízejí jedinečný způsob, jak poznat nové lidi a přátelství z celého světa. Mezi nejlepší hostely v São Paulu patří Viva Hostel Design, Hostel Paulista a The Pod São Paulo Hostel.

4. Airbnb

Pokud hledáte ještě více soukromí a nezávislosti, můžete zvážit pronájem bytu nebo pokoje přes Airbnb. To vám umožní být blíže k místnímu životu a zároveň se cítit jako doma. To je ideální pro lidi, kteří se chtějí účastnit místních akcí a získat autentický zážitek.

V São Paulu máte mnoho možností, jak najít vhodné ubytování pro vaši návštěvu. Rozhodněte se předem, co je pro vás důležité, a vyberte si podle toho. Ať už vyberete jakékoli ubytování, São Paulo je město, které stojí za návštěvu a nabízí nezapomenutelný zážitek.


Počasí Brazílie São Paulo


São Paulo, největší město Brazílie, se nachází v jihovýchodní části země. Město má vlhké subtropické podnebí s výraznými sezónními vlivy. Léto v São Paulu trvá od prosince do března a zima pak od června do září.

Léto v São Paulu je charakteristické teplotami v rozmezí od 20°C do 30°C. Průměrná teplota v tomto období je však kolem 27°C. Jsou zde časté deště, především krátkodobé bouřky, které se vyskytují každý den. V této době se také můžete setkat se silnými větry, které občas dosahují rychlostí až 40 km/h.

Zima v São Paulu je chladná a suchá. Průměrná teplota se pohybuje okolo 15°C a teploty bývají nízké v noci, kdy klesají až pod 10°C. Oblečení na sebe určitě vezměte teplejší, jaké byste nosili během podzimu v České republice.

Celé město je vystavené smogu, hlavně v zimě. Proto by lidé při pobytu v nízké části města měli nosit masky. Pokud plánujete cestu do São Paula, je důležité si uvědomit, že v tomto období je mnohem nižší šance na setkání se srážkou. To může způsobit vysychání zeleň a zvýšení počtu požárů.

São Paulo má tedy klima s rozdílnými obdobími, v létě návštěvníkům nabízí teploty přes 25°C a krátkodobé deště, což může být ideální pro ty, kteří nemají rádi extrémní teploty. Zároveň však má zimu s nižšími teplotami a menším množstvím srážek, což je ideální pro ty, kteří hledají méně vlhké podmínky. Celkově tedy můžeme říci, že São Paulo má klima, které dokáže zajistit příjemný pobyt pro každého návštěvníka.


Dovolená Brazílie São Paulo


São Paulo, největší město Jižní Ameriky, je fascinujícím cílem pro ty, kteří hledají krásu, kulturu, gastronomii a zábavu. Tohle město nabízí ojedinělé zážitky, jaké těžko najdete jinde až na jiných místech v Brazílii. Pokud se rozhodnete vyzkoušet dovolenou v této oblasti, máte šanci prozkoumat neuvěřitelnou směs architektury, historie a moderny.

Historie a kultura

São Paulo je městem s bohatou historií a kulturou, jehož kořeny sahají až do 16. století. Mnoho z jeho kulturních dědictví se dosud uchovalo, a to díky jeho památkám a muzeím. Mezi ně patří například Muzeum Portugalských poutníků, které se nachází v kostele Santo Antonio, a poskytuje úžasný pohled na historii města a portugalských tradic.

Návštěvníci mohou také navštívit Muzeum Jana Palacha, které je věnováno památce tohoto českého občanského hrdiny. Muzeum je zde k uctění ducha proti pobuřování a proti těm, kteří ztratili naději v boji o svobodu.

Objevte fascinující architektonické klenoty

São Paulo je domovem několika architektonických klenotů, včetně muzea soukromého Flipa, které nabízí jedinečné výstavy a sbírky umění. Navštivte také stavby, jako například Pátio do Colégio, kde můžete najít krásný bývalý klášter s kostelem.

Rozsáhlé zelené plochy

Město São Paulo není známo pouze svými centry, ale i pro své rozsáhlé zelené plochy. Navštivte jihozápad města a procházejte se po parku Parque do Ibirapuera. Tento park nabízí návštěvníkům řadu zajímavých atrakcí, mezi nimiž jsou například Muzeum současného umění, Muzeum africko-brazilského kulturního centra a planetárium.

Živá hudba, zábava a gastronomie

V São Paulu si návštěvníci mohou vychutnat celou řadu kulturních akcí. Město je domovem největší hudební scény v Brazílii, kde se konají koncerty, festivals a kulturní akce po celý rok. Milovníci gastronomie, určitě ocení úžasnou nabídku jídel a nápojů, včetně jihoamerických specialit, jako je feijoada - vepřové maso se zeleninou a fazolemi.

São Paulo je bezpochyby místo, které stojí za návštěvu. Nabízí kombinaci kultury a zábavy, historie a moderny. Pokud tedy plánujete dovolenou v Brazílii, São Paulo by mělo být vaší zastávkou na cestě.


Záruka za nejlepší cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky