Objevte nejvýhodnější letenky

Filipíny Hundred Islands National Park

Letenka Filipíny Hundred Islands National Park


Filipíny jsou krásnou zemí plnou překvapení a neopakovatelných zážitků. A když hledáte místo, kde se můžete vyhnout davům turistů a užít si klidné pobyt, Hundred Islands National Park je tím pravým místem.

Hundred Islands National Park se nachází v Pangasinanu, na severozápadě Filipín. Park je tvořen více než stovkou ostrovů a ostrůvků, které leží v průzračných vodách Jihočínského moře.

Pro návštěvu parku stačí si zakoupit vstupenku a pronajmout si loďku. Existuje mnoho místních společností, které nabízejí různé typy lodí za rozumnou cenu. Můžete si vybrat buď malou člunovou loď nebo větší speedboat.

Když dorazíte k parku, přivítají vás krásné skalnaté ostrovy, které se vypínají ze smaragdových vod. Park nabízí různé aktivity, například šnorchlování, potápění, plážový volejbal nebo jen relaxaci na pláži.

Nejlepší je začít návštěvu parku brzy ráno, aby se vyhnuli davům turistů a mohli si užít klidného koupání a krásného výhledu na ostrovy. Pokud se rozhodnete si pronajmout vlastní loďku, můžete si vybrat mezi různými trasami a objevovat nová místa během celého dne.

Hundred Islands National Park také nabízí mnoho možností pro outdoorové nadšence a dobrodruhy. Můžete si vyzkoušet horolezectví a vrátit se zpátky dolů přes tyčové mosty. Nebo si můžete pronajmout kajak a objevovat krásná místa v okolí.

Pro ty, kteří hledají ubytování, existuje mnoho možností od malých domů na ostrově po luxusní hotely na pláži.

Pokud hledáte místo, kde se můžete odpočinout od hektického života a užít si klidného pobytu na krásných ostrovech, Hundred Islands National Park je skvělou volbou. A nejlepší způsob, jak tam dorazit, je jednoduše zakoupit letenku na Filipíny a začít objevovat tuto krásnou zemi.


Dovolená Filipíny Hundred Islands National Park


Filipíny jsou rájem pro každého cestovatele, ať už hledáte bouřlivou noční zábavu v Manile nebo pokoj a krásné pláže na ostrovech. Jedním z nejvíce fascinujících míst na Filipínách je Hundred Islands National Park, rozkládající se v Pangasinanu na severu ostrova Luzon.

Hundred Islands National Park je tvořen více než sto malými ostrůvky a ostrůvků, většina z nich je neobydlená. Tyto ostrůvky jsou nejlepší cestou k poznání fantastické flóry a fauny Filipín. Park spadá pod národní park a rezervaci, které jsou pod ochranou filipínské vlády. Park je také populárním turistickým místem pro turisty po celém světě.

Hundred Islands National Park je to pravé místo pro milovníky vodních sportů z celého světa. Park nabízí vše, od šnorchlování, potápění, kajakářského kroužení, windsurfingu a mnoho dalšího. A nejen to, park nabízí tu nejkrásnější cestu k místním skalám, jeskyním a podvodním krasovým převisům.

Park se skládá z mnoha malých ostrůvků, které jsou rozptýlené v celé oblasti. Některé z nich jsou malé a neopakovatelné, zatímco jiné ostrůvky jsou větší a nabízejí více možností pro různé aktivity. Island Honeymoon je nejpopulárnější ostrůvek u turistů. Tento ostrůvek má několik skalních útesů, což je ideální místo pro skákání do vody.

Hundred Islands National Park nabízí vynikající podmínky pro potápění a šnorchlování. Voda je zde průzračná, s viditelností až 20 metrů. Různé druhy ryb a koralových útesů zde nabízejí nádherný pohled. Park nabízí i několik školicích programů, které jsou určeny pro začátečníky a pokročilé potápěče.

Na ostrovech jsou k dispozici také ubytovací zařízení pro turisty. V centru parku je rozsáhlé rekreační středisko, které nabízí nejen ubytování, ale i různé aktivity, jako jsou nezapomenutelné úvodní jízdy (introductory ride) a jízdy na běžkách. Park má k dispozici i malé obchody, restaurace a turistické informace.

Hundred Islands National Park je také jedinečným místem pro pozorování ptáků. V parku se vyskytuje více než padesát druhů ptáků, což je vynikající zábava pro milovníky přírody.

Filipíny Hundred Islands National Park je turistické místo, které určitě stojí za návštěvu, pokud plánujete cestu na Filipíny. Hundred Islands National Park nabízí úchvatné pohledy na jedinečné skály, pláže a krajinu, spolu s celou řadou aktivit, které zajistí, že bude váš pobyt na ostrovech nezapomenutelný.


Počasí Filipíny Hundred Islands National Park


Hundred Islands National Park (Národní park Sto Ostrovů) se nachází poblíž města Alaminos na Filipínách. Jedná se o největší skalnatý arhipelag na Filipínách a letní destinaci pro mnoho Filipínců i turistů z celého světa.

Počasí v této oblasti Filipín je charakterizováno tropickým podnebím s vyššími teplotami a vysokou vlhkostí během celého roku. Nejteplejší období začíná v dubnu a pokračuje až do května, kdy průměrné teploty dosahují 32°C a nad. Turisté by měli být na tento extrémní tepelný nápor připraveni a být opatrní, aby nedošlo k dehydrataci, úžehu nebo úpalu.

Od června do září se mohou turisté těšit na období dešťů. Toto období na Filipínách může být často doprovázeno silnými bouřemi a vydatnými srážkami, které mohou výrazně ovlivnit plány na dovolenou. Vzhledem k tomu, že Hundred Islands National Park je skupina ostrovů, mohou být některé ostrovy po deštivých obdobích nebezpečně kluzké a těžko přístupné.

Nejvhodnější období pro návštěvu Národního parku Sto Ostrovů je období pozdního podzimu a zimy. Teploty jsou příjemnější a srážky se snižují, díky čemuž se turisté mohou více soustředit na objevování krásných bílých pláží,šnorchlování a potápění.

Při návštěvě Národního parku Sto Ostrovů je důležité si uvědomit, že počasí může být velmi nestabilní. Existuje možnost, že plány na dovolenou se změní kvůli přízemním srážkám nebo bouřím, takže je důležité vědět, jak na to reagovat.

Navzdory možným výkyvům počasí je zde bundařské a tropické počasí souhlasné s objevováním těchto krásných, přírodních krás na Filipínách. Hundred Islands National Park je zkrátka skvělým místem, kde si můžete užít krásný prázdninový pobyt.


Nejčastější dotazy a odpovědi Filipíny Hundred Islands National Park


Dotaz: Jak se dostat na Hundred Islands National Park?
Odpověď: Hundred Islands National Park se nachází asi 250 km severně od Manily v provincii Pangasinan. Dá se tam dostat autem nebo autobusem z Manily nebo dalších měst v provincii. Existuje také možnost vzít si přímo z Manily letadlo do přilehlého města Alaminos, odkud je to jen krátká jízda na národní park.

Dotaz: Kolik stojí vstup na Hundred Islands National Park?
Odpověď: Vstupné do parku stojí 100 pesos pro dospělé a 30 pesos pro děti do 11 let. Za kempování či pronájem chaty či loďky se platí další poplatky.

Dotaz: Jaké aktivity jsou k dispozici v Hundred Islands National Park?
Odpověď: Hundred Islands National Park nabízí mnoho aktivit, jako jsou potápění, šnorchlování, plavání, kajakování, windsurfing a vodní lyžování. Dále můžete také navštívit různá ostrovčata, jezera a jeskyně.

Dotaz: Můžete kempovat v Hundred Islands National Park?
Odpověď: Ano, v parku je možnost kempování. Existuje zde několik kempů a chat, které lze pronajmout a využívat během pobytu.

Dotaz: Jak dlouho bych měl zůstat v Hundred Islands National Park?
Odpověď: Časový limit pro pobyt v parku bývá kolem tří dnů, aby si mohli návštěvníci užít všechny aktivity a prohlédnout si všechna ostrovčata. Nicméně to závisí na vašich zájmech a preferencích, můžete si zde strávit i déle.

Dotaz: Existují v parku možnosti stravování?
Odpověď: Ano, v parku se nachází několik restaurací a stánků s jídlem, kde si můžete objednat tradiční filipínská jídla nebo různé občerstvení.

Dotaz: Je v parku k dispozici voda a elektřina?
Odpověď: Voda a elektřina jsou zde k dispozici, ale v některých oblastech mohou být omezené nebo méně spolehlivé. Je vždy dobré si s sebou vzít vlastní zásobu pitné vody a baterií do svých zařízení.


Ubytování Filipíny Hundred Islands National Park


Filipíny jsou známé svými nádhernými plážemi a přírodními krásami. Jedním z nejznámějších a nejpůsobivějších míst je Hundred Islands National Park. Tento park se nachází na ostrově Luzon a skládá se ze 124 malých a větších ostrovů pokrytých tropickou vegetací a křišťálově čistými vodami.

Při návštěvě parku je nejlepší ubytovat se v blízkosti některého z ostrovů. Existuje několik možností ubytování v různých cenových kategoriích pro jednotlivce a skupiny.

Jedním z nejoblíbenějších míst pro přenocování je ostrov Governor's Island. Tento ostrov nabízí několik typů ubytování, jako jsou dřevěné chatky, stany a kempování. Dřevěné chatky jsou ideální pro rodiny a skupiny a mají soukromou terasu s výhledem na moře. Stany jsou vhodné pro jednotlivce a jsou umístěny na pláži. Kempování je ve stínu stromů a umožňuje vlastní stan. Ostrov nabízí také několik vybavení, jako jsou grily, venkovní sprchy a toalety.

Další možností ubytování je ostrov Children’s Island. Tento ostrov je ideální pro rodiny s dětmi. Nabízí dřevěné chatky s vlastním sociálním zařízením a venkovní terasu s výhledem na moře. V okolí chatky jsou dětské hřiště, grily a venkovní sprchy.

Pokud preferujete luxusnější ubytování, můžete se ubytovat na ostrově Panglao. Tento ostrov nabízí několik luxusních resortů s velkými bazény, elegantními restauracemi a soukromými plážemi. Tyto resorty nabízejí pokoje s výhledy na oceán a rozmanitými vybaveními, jako jsou fitness centra a lázně.

Ať už se rozhodnete pro jakékoli ubytování, vždy si přineste dostatek slunečních brýlí, opalovacího krému a dostatek vody. Sto ostrovů je krásným a jedinečným místem, které nabízí mnoho možností pro zábavu, relaxaci a objevování nádherných přírodních scenérií.


Záruka za nejlepší cenu

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Desítky tisíc spokojených klientů

Výhodné nabídky levných letů.

Levné letenky do všech destinací na jednom místě.

Ověřit letenky